Angle down Atgal

A. Armonaitė: kitų metų biudžetas gali būti deficitinis

Parlamentarės, Laisvės partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės teigimu, kitų metų valstybės biudžetas gali būti deficitinis. Tiesa, politikė tikisi, kad naujai Vyriausybei ir Seimo daugumai užteks laiko biudžeto projektui pateikti savas korekcijas.

„Šiuo metu biudžetas yra tam tikra juodoji dėžė, kurią, tikiuosi, kuo greičiau mes pamatysime, ji bus atverta ir matysime, kaip atrodys ne tik kiti metai, bet dar dveji ar treji į priekį. Kad žmonės žinotų, jog jiems nėra užkraunama našta, kuo aš abejoju. Aišku, prieš rinkimus niekas nedrįs pasakyti tiesos, bet ateityje turėsime sumokėti už visas išmokas, kurias turėjome vasarą neva dėl koronaviruso pasekmių“, – penktadienį „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ sakė A. Armonaitė.  

Jos teigimu, kitų metų biudžetas gali būti deficitinis.

„Bus labai įdomu pažiūrėti, kaip biudžetas atrodo. Manau, kad jis gali būti deficitinis, nors visada galima pagudrauti – buvo anksčiau pateikta kaip proficitinis biudžetas, nors ten irgi ten buvo visaip. Pasižiūrėsime. Kita Vyriausybė turės priiminėti biudžetą ir ji, kartu su Seimo dauguma, turės įvedinėti korekcijas. Tikiuosi, kad bus pakankamai laiko palikta naujai Vyriausybei įdėti savo indelį“, – pridūrė A. Armonaitė.

Savo ruožtu valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskiss ketvirtadienį Seime tikino, kad kitų metų biudžetas bus perteklinis.

„Biudžetas daromas sąžiningai, jis nėra populistinis, bet bus perteklinis, nebus deficitinis. Kitaip daryti mes negalime, jeigu norime sėkmingo Lietuvos vystymosi“, – sakė „valstiečių“ pirmininkas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite