Angle down Atgal

A. Armonaitė apie protestą prie Rūdninkų poligono: tai labai panašu į provokaciją

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia, kad pirmadienį vykęs protestas prie Rūdninkų poligono, kuriame ketinama apgyvendinti nelegalius migrantus, labai primena provokaciją.

„Tai iš tikrųjų panašu į provokaciją. Neramumai tiek pasienyje, tiek bendrai Lietuvos gyvenime, žinome, kad priešiškoms jėgoms yra naudingi, ir akivaizdu, kad tai gali būti tos pačios migrantų surežisuotos situacijos dar vienas iš spektaklio veiksmų“, – „Žinių radijui“ antradienį teigė A. Armonaitė.

„Tai tarnybos, aišku, dirbs ir patvirtins arba paneigs tuos dalykus, bet tai tikrai yra labai labai panašu į provokaciją“, – pridūrė ji.

Todėl A. Armonaitė ragina Lietuvos gyventojus kritiškai vertinti įvykius.

„Ir mes matome ne pirmą kartą, kada yra kalbama grupelės žmonių tarsi tautos vardu, tarsi visos Lietuvos vardu, o mes suprantame, jog taip nėra. Tai reikėtų visiems mums Lietuvos gyventojams kritiškai mąstyti ir kritiškai vertinti tuos įvykius, kurie vyksta“, – sakė A. Armonaitė.

„Nes iš tikrųjų situacija yra įkaitusi: turime vieną krizę, kurią mums sukūrė mūsų kaimynai, ir turime pandemiją“, – pabrėžė ji.

ELTA primena, kad vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės teigimu, Rūdninkų poligone bus galima apgyvendinti iki 1,5 tūkst. migrantų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite