Angle down Atgal

A. Armonaitė apie Galimybių pasą: sprendimas dar neatverti naktinių klubų buvo kompromisas

Vyriausybei trečiadienį priėmus sprendimą dėl Galimybių paso ir kokioms veikloms jis galiotų, vis dar liks užverti naktiniai klubai. Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės, ministerija norėjo leisti veiklas atverti visiems, tačiau teko priimti kompromisą.  

„Tai buvo kompromisas. Ekonomikos ministerija norėjo leisti visiems, buvo tam tikrų rezervacijų. Kompromisų keliu yra priimami sprendimai ir vis tiek manau, kad tai yra galimybė į priekį“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė A. Armonaitė.

Ji neatmetė, kad tuo atveju, jei epidemiologinė situacija gerės, bus atverta daugiau veiklų.

„Pasižiūrėsime, jeigu epidemiologinė situacija gerės, atsidarys ir daugiau veiklų“, – sakė A. Armonaitė.

Imunitetą įgijusiems ar COVID-19 testą atlikusiems asmenims bus netaikomi apgyvendinimo paslaugų teikimui nustatyti suvaržymai, leidžiama vykdyti ir naudotis viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų (išskyrus naktinius klubus ar kitas pasilinksminimo vietas), lošimo namų ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų ir totalizatorių punktų paslaugomis uždarose patalpose.

Taip pat bus leidžiama organizuoti renginius tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse, dalyvaujant didesniam dalyvių ar žiūrovių skaičiui, jeigu šie asmenys yra turintys imunitetą ar atlikę COVID-19 testą.

Galimybių pasas pradės galioti gegužės 24 dieną.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite