Angle down Atgal

90-ojo jubiliejaus proga pasveikinta priekuliškė A. Gudauskienė

Garbų 90-ąjį jubiliejų praėjusią savaitę šventė Priekulėje gyvenanti Adelė Gudauskienė. Ją Klaipėdos rajono savivaldybės vardu sveikino mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė ir socialinio darbo specialistė Virginija Šiaulytienė.

Saulėtų dienų, geros sveikatos ir gražios bendrystės močiutei linkėjusios viešnios domėjosi, kaip jubiliatė leidžia savo dienas, pasidžiaugė, kad močiutę lanko socialinė darbuotoja, kuri nuperka ir atneša maisto, vaistų.

Vartydama senas nuotraukas A. Gudauskienė pasakojo turėjusi du sūnus. Vienas, dar besimokydamas ketvirtame kurse, mirė nuo kraujo vėžio ir paliko ne tik tėvus, bet ir vestuvėms besiruošusią sužadėtinę. Kitą sūnų pakirto infarktas. Dabar dienas senolei praskaidrina du augintiniai – šunys, kuriuos močiutė vadina didžiausiu savo turtu.

Plungėje gimusi moteris per Antrąjį pasaulinį karą gyveno Veiviržėnuose, o kai svetimšaliai užėmė Klaipėdą, būdama jau „praaugusi mergikė“, Vanaguose kasė apkasus.

„Visko esu mačiusi. Dabar žmonės labai pasikeitę, po karo visi geri buvo, vieni kitus užjautė“, – sakė A. Gudauskienė.

Po karo ištekėjusi už vyro geležinkelininko, moteris kurį laiką dirbo Klaipėdos buitiniame – siuvėja. Vėliau, atsidarius siuvyklai Priekulėje, ėmė darbuotis čia. Priekulėje ir abu vaikus užaugino.

„Kad būčiau priimta į darbą, reikėjo pabaigti 8 klases, du kartus kursus lankiau. Turėjau aukščiausiąją, 5 kategoriją“, – pasakojo jubiliatė.

Dabar močiutė jau nesiuva, tačiau siuvimo mašina vis dar stovi kambaryje. Sako, kad vien tik pasėdėjus prie jos pasidaro smagiau ir geriau. Ir nors siūti jau nebeleidžia akys, močiutė randa kitos veiklos: mezga kojines, kurias išdalija kaimynams.

Klaipėdos rajono savivaldybė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite