Angle down Atgal

9-tasis paplūdimio tinklinio turnyras Radviliškyje atnešė pergales svečiams

Liepos 6d. prie sporto arenos esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse vyko jau 9-tasis mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyras, skirtas Radviliškio miesto šventei. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Radviliškio.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į 2 grupes po 6 komandas, kiekviena komanda grupės varžybų etape sužaidė po 5 rungtynes. Keturios stipriausios kiekvienos grupės komandos pateko į atkrintamąsias varžybas, po kurių išaiškėjo mažojo ir didžiojo finalo poros.

Mažajame finale šį kartą susitiko Radviliškio ir Kauno miesto komandos: „Krembriulė“ (Žilvinas Bernotas ir Andrėjus Kryžianovskis) bei komanda „Toronto Raptors“ (Girvydas Rimeika ir Paulius Kochanskas). Po atkaklios kovos duetas iš Kauno įrodė savo pranašumą ir pasidabino bronzos medaliais, taurėmis, rėmėjų įsteigtais prizais.

Didžiajame finale šiemet susitiko dvi Šiaulių komandos. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Balionas ir Balionesnis“, kuriai atstovavo du seni bičiuliai: Tomas Vanagas ir Karolis Vištartas. Antroji vieta atiteko komandai „Šiauliai“, kurios atstovai buvo Danas Mikolaitis ir Nedas Skultinas.

Kaip įprasta, turnyre netrūko geros nuotaikos, įtemptų kovų ir naujų duetų, kurie nusprendė savo jėgas išmėginti „Radviliškis Midsummer Volley“ turnyre.

Turnyro organizatorius Modestas Valiuševičius po turnyro neslėpė geros nuotaikos: „Labai malonu, kad Radviliškyje paplūdimio tinklinis įsitvirtino ne tik kaip populiari sporto šaka tarp vietos gyventojų, tačiau ir tarp visoje Lietuvos žinomų turnyrų. Smagu, kad sportininkai pasirenka sugrįžti būtent į Radviliškį, kai tą patį savaitgalį Lietuvoje vyksta dar bent 3–4 turnyrai. Tai daug pasako apie augančią kokybę, komandų pajėgumą bei atmosferą. Radviliškiui visada pavykdavo prizininkų trejete išlaikyti ir savo pozicijas, šiemet susiklostė taip, kad po atkaklios 3 setų kovos prizininkų trejetas buvo užleistas svečiams. Kita vertus, tai labai gražus ir svetingas gestas. Esu tikras, kad ši sporto šaka mūsų mieste ir toliau bus populiari, daugiau jaunimo užsikrės šiuo virusu, galimybės sportuoti gerės ir kada nors galėsime pagalvoti apie profesionalų duetą iš Radviliškio. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie puikaus renginio šiemet. Ačiū!“.

Pirmoji vieta (Tomas Vanagas, Karolis Vištartas). „Balionas ir Balionesnis“ iš Šiaulių.

Antroji vieta (Nedas Skultinas, Danas Mikolaitis). „Šiauliai“.

Trečioji vieta (Girvydas Rimeika, Paulius Kochanskas). „Toronto Raptors“. Kaunas.

Naudingiausias turnyro žaidėjas – radviliškietis Žilvinas Bernotas.

Tinklinio turnyro organizatorių informacija ir nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite