Angle down Atgal

8 vyriškos paslaptys, kurias žino kiekviena protinga moteris

Kad taptumėte savo išrinktajam širdies mūza, užtenka jį stipriai mylėti ir šiek tiek suprasti vyrų psichologiją. Ką privalu žinoti išmintingai moteriai?

1. Vyrai – gana emocionalūs

Tvirto vyro su plieniniais raumenimis vietoj nervų įvaizdis – Holivudo išmonė, nieko bendra neturinti su realiu gyvenimu. Vyrai moka jausti. Jie taip pat būna sentimentalūs ir stipriai išgyvena, tik apie tai neįprasta kalbėti.

Vyras pastebi viską – ir moters toną, ir žvilgsnį, ir keistas elgsenos permainas. Jį gali skaudinti žodžiai, nedėmesingumas, abejingumas, net jei atrodo, kad tai niekis. Ne niekis! Mylinti moteris greitai supras, stebėdama vyro nuotaikas ir elgseną.

2. Jis nepakelia kritikos

Nė vienas save gerbiantis vyras neims kentėti partnerės kritikos – tai ne jo jėgoms. Jam iš tiesų sunku prisipažinti, kad turi trūkumų, ko nors nežino, yra kvailas. Jis nesikreips pagalbos, nervinsis, pyks, atkakliai daužys sieną, bet neprisipažins pralaimėjęs. Jam apskritai sunku pralaimėti. Protinga moteris tai supranta, patarinėja konstruktyvia forma arba nesipainioja jam po kojų, leisdama pačiam nuleisti garą.

3. Jam būtina asmeninė erdvė

Tai gali būti savas kabinetas, garažas ar neliečiamas krėslas kambario kampe. Svarbiausia, kad jį paliktų ramybėje ir netampytų, net jeigu jis užmigs prie televizoriaus. Taip veikia jo psichika. Kartkartėmis ją reikia perkrauti, kad nusikratytų įtampos, pabūti vienumoje ar aptarti savo vyriškus interesus su draugais. Tai nereiškia, kad automobilio krapštymas ar tradicinis alaus vakaras su draugais jam brangesnis už jus. Tiesiog tai jam yra vienintelis būdas atgauti jėgas ir nusiteikti naujiems žygdarbiams.

4. Jam svarbu priimti savarankiškus sprendimus

Išmintinga moteris neatims iš vyro teisės planuoti jų bendrą ateitį. Ji neims jam primetinėti savo taisyklių, kontroliuoti jo pasirinkimų, neatims šeimos galvos vaidmens. Vyras ir moteris tam sudaro porą, kad dalytųsi savo planais, siektų bendrų tikslų, palaikytų vienas kitą, o ne trukdytų ir tampytų kitą už virvutės. Normalus vyras nepakęs santykiuose „mamytės“ – tai neatitinka jo prigimties.

5. Vyrai – žmonės, o ne terminatoriai

Kvaila perkelti atsakomybę vyrui už viską pasaulyje. Juk jis – ne supermenas, o paprastas žmogus su savo nepaprastu charakteriu, silpnybėmis ir troškimais. Vienas gerai išmano techniką, kitas – puikus meilužis, trečias – sėkmingas verslininkas. Tačiau ne visada šie trys talentai susikaupia viename asmenyje. Tai svarbu suvokti. Jūsų partneris gali visai nesuprasti, kaip veikia čiaupas, nemokėti tvarkyti šeimos biudžeto, nemėgti sporto, bet dėl to jis nenustos būti vyras. Protinga moteris tai supras, kreips dėmesį į jo talentus, o ne į nesėkmes.

6. Vyrai vertina geras šeimininkes

Nereikia manyti, kad vyrai kreipia dėmesį tik į grožį ir damos seksualinius sugebėjimus. Dauguma to nepripažįsta, bet moteris, kuri sugeba gaminti gardžius patiekalus ir paversti landynę jaukiu lizdeliu, sukelia jiems stiprų susižavėjimą.

7. Vyrai nemoka skaityti minčių

Vyrai nesupranta dviprasmiškų posakių, užuominų, suspaustų lūpų ar sunkių daugiareikšmių žvilgsnių. Jie „funkcionuoja“ paprasčiau. Jeigu jums kažko reikia, pasakykite garsiai ir be lyrinių nukrypimų. Jeigu kažkas nepatinka, netylėkite, paaiškinkite savo požiūrį. Norite dovanos, paprašykite. Ir nereikia puldinėti, reikalauti, vaikščioti aplinkui ratais, minti mįslių ar taikyti į silpną vietą. Išmintinga moteris žino, kad viskas paprasčiau. Norite – kalbėkite, nepatinka – taip pat kalbėkite, reikia pagalbos – prašykite.

8. Vyrai – dideli vaikai

Neturi reikšmės, kiek jam metų – 20 ar 50. Jeigu jis kažkuo aistringai susidomėjo, reikia su tuo sutikti. Partneris atrado naują hobį? Net nebandykite atitraukti jo nuo to. Galite užsiimti kartu su juo, susitikti su drauge ar užsiimti savo hobiu. Prisiminkite, kad kiekvienas ilsisi savaip. Išsaugoti šiek tiek vaikiškumo sulaukus brandaus amžiaus yra net naudinga – mes augame toliau, atrandame naujų dalykų, užsikrečiame entuziazmu. Išmintinga moteris nedraus savo partneriui patirti malonumo iš mėgstamo hobio. Juk kai vyras jaučiasi gerai, būna gera ir moteriai.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite