imunitetas, imuniteto stiprinimas
Angle down Atgal

8 maisto produktai, kurie pagerins jūsų imunitetą

Pasak PSO, daugiau nei 23 milijonai žmonių kiekvienais metais suserga dėlto, kad vartoja netinkamus maisto produktus. Anot kitų tyrimų, skirtingų virusų yra tiek, kiek danguje yra žvaigždžių. Kad nesusirgtumėte, geriausias sprendimas yra stiprinti imunitetą. Laimei, tai iš tikrųjų lengva padaryti. Šį kartą pristatysime, kokie maisto produktai jums gali padėti sustiprinti imunitetą.

1. Migdolai

Migdolų kalcio vertė yra tokia pati kaip 1/4 puodelio pieno. Be to, šie nuostabūs ir maistingi riešutai gali padėti išlaikyti jūsų kūno gerą formą. Pasak mokslininkų, migdolai stiprina jūsų imuninę sistemą, jie ypač padeda nuo virusų. Migdoluose yra daug vitamino E ir skaidulų, jie taip pat gali kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje.

2. Saulėgrąžų sėklos

Saulėgrąžų sėklos taip pat gali būti jūsų gelbėtojos imuniteto atžvilgiu. Jos sumažina įvairių lėtinių ligų, tokių kaip Alzheimerio liga, riziką, palaiko jūsų širdies sveikatą ir užkerta kelią kitoms ligoms. Jos taip pat labai naudingos būsimoms mamoms ir padeda vaisiui gerai vystytis.

3. Kiviai

Kiviuose yra vitamino C, vitamino K ir vitamino E, kurie gali padėti sergant astma ir sustiprinant imuninę sistemą. Tai taip pat kiviai gali užkirsti kelią tokioms lygoms kaip peršalimas ir gripas. Šie vaisiai gali padėti pagerinti virškinimą ir apsaugoti nuo regėjimo problemų.

 4. Imbieras

Šis lengvai prieinamas produktas daro stebuklus kūnui. Imbieras mažina cholesterolio kiekį, malšina skausmą menstruacijų metu ir padidina organizmo gebėjimą kovoti su infekcijomis.

5. Šeivamedis

Šeivamedis yra pilnas antioksidantų ir dažnai naudojamas įvairiems negalavimams gydyti. Jo uogos padeda kovoti su stresu ir pagerina jūsų imuninę sistemą.

6. Špinatai

Ne paslaptis, kad špinatai naudingi sveikatai. Akivaizdu, kad jie puikiai tinka imunitetui stiprinti. Špinatai yra puikus magnio šaltinis, o jo žmonėms reikia norint palaikyti gerą nervų funkciją, sveiką širdį, gerą kraujospūdį ir stiprius raumenis.

7. Arbūzas

Arbūzas gali ne tik išlaikyti jūsų odą ir plaukus sveikus, bet ir pagerinti virškinimą bei sumažinti uždegimą.

8. Vaisiai, kuriuose yra vitamino C

Vitaminas C yra pats svarbiausias norint pagerinti imuninę sistemą. Jis gali išlaikyti jūsų baltųjų kraujo kūnelių sveikatą, užmušti nepageidaujamas ar blogas ląsteles ir padidinti antikūnų gamybą.

Ar žinojote šių maisto produktų naudą? Ką darote, kad sustiprintumėte savo imunitetą?

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite