Angle down Atgal

8 dalykai, kurių moterys trokšta lovoje: svarbu žinoti kiekvienam vyrui

Kartais suprasti moteris gali būti sudėtinga, o ypatingai, kai jūsų partnerė nutyli, ką norėtų keisti jūsų seksualiniame gyvenime. Rutinai pasiduoti nereikėtų, o kaip tik reikėtų bandyti kažką naujo ir aistringo. Štai 8 dalykai, kurie padės pagerinti seksualinį gyvenimą, o jūsų moteris liks kaip niekada patenkinta.

 

1. Nebijokite ekspermentuoti

Ekspermentuoti galite ne tik su vieta, bet ir su intymiais žaisliukais. Šiuolaikiniai intymūs reikmenys gali labai pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą. Juk tai gali būti prezervatyvai, seksualūs apatiniai, lubrikantai, masažo priemonės, žaidimai ar kostiumai.

Šiek tiek naujovių padės įžiebti ugnelę ir atneš dar daugiau aistros į jūsų miegamąjį. Nebijokite ekspermentuoti, drąsiai išbandykite naujus dalykus. Savo ekspermentui visko rasite elektroninėje erotinių prekių parduotuvėje Aistra.

2. Priverskite ją pasijusti geidžiama

Moterims patinka jausti, kad jos yra geidžiamos. Leiskite savo partnerei žinoti, kad jos norite ir aistringai geidžiate. Sakykite aistringus komplimentus, galite ir stipriau apkabinti ar paliesti kažkokią kūno vietą. Persistengti nereikėtų, pastebėkite, kas jūsų moteriai labiausiai patinka.

3. Pasistenkite, kad ji baigtų pirma

Nebūkite savanaudis, jeigu norite būti geras partneris, jums turi rūpėti, ar jūsų moteris patyrė orgazmą. Vyrams malonumo viršūnę pasiekti pavyksta greičiau, todėl jūsų, kaip partnerio pareiga, yra padėti moteriai pirmai pabaigti. Net 70 proc. moterų reikia papildomos stimuliacijos, kad pasiektų kulminaciją. Taigi, norėdami suteikti moteriai malonumą, turite pasikliauti ne tik įsiskverbimu.

Šiam tikslui galite pabandyti pasitelkti sekso žaisliukus ar aksesuarus. Intymius reikmenis galite įsigyti didžiausiame erotinių prekių tinklo Lietuvoje Aistra parduotuvėje.

4. Nepamirškite glamonių

Lytiniai santykiai nėra lenktynės. Jeigu jau susiruošėte meilės nuotykiui, tai geriau skirti tam pakankamai laiko. Moterims reikia daugiau laiko susijaudinti, todėl skirkite tam dėmesio. Bučiniai, prisilietimai, glamonės, apkabinimai – visa tai labai svarbu. Galite pradėti ir anksčiau. Pavyzdžiui, prieš jai grįžtant iš darbo pradėkite siųsti aistringas žinutes, nebijokite flirtuoti.

5. Užsiimkite oraliniu seksu

Paįvairinti lytinius santykius visada padeda oralinis seksas. Nepamirškite, kad tai ne tik jums sukelia malonumą, bet ir jūsų moteriai. Pasistenkite ją patenkinti ir šiuo būdu. O jeigu niekada to nedarėte, savo partnerę kaip reikiant nustebinsite.

6. Skirkite laiko po lytinio akto

Po intymios akimirkos neskubėkite įsijungti televizorių ir neišeikite lyg niekur nieko iš kambario. Po sekso moterims norisi prisiglausti, apsikabinti ir romantiškai pabūti kartu. Skirkite tam laiko, pamatysite, jūsų partnerė, tai įvertins.

7. Rodykite dėmesį ne tik mylintis

Jei pradedate dėmesį rodyti tik tada, kai užeina aistra, tai nesitikėkite, kad moteris puls pas jus į glėbį. Dėmesį reikia rodyti visada. Klausykitės, ką ji kalba, palepinkite ją gėlėmis, pagirkite už skanią vakarienę. Parodyti dėmesį yra begalę variantų. Įrodykite savo partnerei, kokia ji jums svarbi.

8. Būkite spontaniški

Spontaniškas meilės nuotykis gali kaip reikiant įkaitinti. Nebūtina lytiniais santykiais visada užsiimti toje pačioje lovoje, galite vietą paįvairinti. O jeigu norite dar labiau nustebinti savo partnerę – padovanokite jai kažką seksualaus. Pavyzdžiui, seksualius apatinius ar naktinius, poros vibratorių, antrankius, masažo aliejų.

Galite sugalvoti įvairiausių dovanėlių savo partnerei. Idėjų pasisemti užsukite į internetinę erotinių prekių parduotuvę Aistra. Tikrai išsirinksite, kas jums patiks.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite