Angle down Atgal

7 psichologiniai triukai, kurie privers žmones jus pamėgti

Žmonės yra socialios būtybės. Bendravimas mums yra būtinas, tačiau ne visuomet ir ne visiems pavyksta turėti asmeninės charizmos ir pritraukti aplinkui save naujų draugų.

Portalas BrightSide.me dalijasi keliais patarimais, kurie padės jums atsidurti dėmesio centre.

1. Mėgdžiokite pašnekovo kūno kalbą

Jei norite palikti aplinkiniams įspūdį ar įgauti pagarbos, stebėkite pašnekovo kūno kalbą ir pabandykite ją imituoti. Moksliniai tyrimai rodo, kad toks elgesys suteikia pokalbio dalyviams familiarumo ir komforto jausmą, didina pasitikėjimą ir skatina draugystę.

2. Rodykite delnus

Ne visi žino šį triuką, tačiau jeigu pokalbio metu gestikuliuodami vis parodysite pašnekovui savo delnus, tai padidins jo pasitikėjimą jumis ir jūsų sakomais žodžiais.

3. Sakykite komplimentus

Labai svarbu leisti kitiems žinoti, kad jie yra geri, protingi ir gražūs – ir ne vien tam, kad atrodytumėte mandagūs, bet ir todėl, kad tai, ką sakome apie kitus žmones, turi įtakos tam, ką jie mano apie mus, sako mokslininkai.

4. Kalbėkite apie asmeninius dalykus

Nebijokite su mažiau pažįstamais žmonėmis kalbėtis apie asmeninius dalykus. Nebūtina visko pasakoti apie save – galite paklausti, koks, pavyzdžiui, yra jūsų pašnekovo mėgstamiausias patiekalas ar labiausiai patikusi kelionė. Tai svarbu mezgant draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą.

5. Nešiokite raudonos spalvos drabužius

Norite išsiskirti iš minios ir būti matomi? Papildykite savo garderobą raudonos spalvos drabužiais ar aksesuarais. Tyrimai rodo, kad ši spalva efektyviai pritraukia aplinkinių dėmesį, ypač emociniame kontekste.

6. Nebijokite prisilietimų

Visa paslaptis – atskirti nejaukius prisilietimus nuo emocingų ir jautrių. Pabandykite švelniai palytėti pašnekovo ranką ar petį. Tai padidins tarpusavio intimumą ir parodys, jog jums rūpi šis žmogus. Žinoma, svarbu suprasti, kad viskam yra vieta ir laikas.

7. Žiūrėkite į pašnekovo kaktą

Juokingai skamba, bet tai tiesa: išlaikykite akių kontaktą žiūrėdami žmogui į jo kaktos vidurį. Jūsų pašnekovui atrodys, kad žiūrite jam į akis, o jums pavyks išvengti nejaukaus akių kontakto.

Pagal BrightSide.me

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite