Angle down Atgal

7 priežastys, kodėl moteris traukia nelaisvi vyrai

Turbūt teko girdėti ne vieną istoriją, kurioje pasakojama apie meilę vedusiam vyrui. Deja, dažnai tokios istorijos neturi laimingos pabaigos: dažniausiai tokius santykius pradėję vyrai net neplanuoja ardyti savo šeimos ir meilužei negali pasiūlyti nieko daugiau kaip tik slaptus susitikimus.

Dažnai toks vyras maitina moterį pažadais, kurių niekada neištęsi. Natūralu, kad tai prie nieko nepriveda, o pasekmės gana dažnai būna skaudžios. Nors giliai širdyje moterys pačios supranta, kad meilė užimtam vyrui niekur nenuves, tačiau vis tiek į tokius santykius neria stačia galva. Taip nutinka dėl labai įvairių priežasčių, todėl pabandykime išsiaiškinti, kurias jų psichologai laiko dažniausiomis.

Siekis konkuruoti

Moterys neretai linkusios konkuruoti tarpusavyje, o užimto vyro nuviliojimas joms reiškia savotišką pergalę. Turbūt kiekviena moteris pasąmoningai nori jaustis geresne už kitas, o santykiai su vedusiu vyru leidžia, nors ir laikinai, pasijusti nugalėtoja. Bendravimo su vedusiu vyru pradžioje moteris dažnai net negalvoja, kokios gali būti tokių santykių pasekmės: noras konkuruoti kartais yra stipresnis net už sveiką protą ir supratimą kad meilės trikampyje kažkas liks įskaudintas.

Baimė įsipareigoti

Meilužės vaidmuo neverčia įsipareigoti, todėl daliai moterų tokie santykiai tinka. Klaidinga manyti, kad tik vyrai vengia įsipareigojimų: kai kurios moterys taip pat neskuba kurti šeimos ar apsigyventi kartu. Dalis neįpareigojančius santykius pasirinkusių moterų teigia, kad joms taip patogiau: partneris joms nekelia didelių reikalavimų, nereikia rūpintis buitimi ir t.t. Nors dažnai moterys teigia, kad pasirinko tokius santykius nes neįpareigojantis romanas kur kas labiau intriguoja, tačiau iš tiesų tai gali slėpti įsipareigojimų baimę.

Tobulo gyvenimo iliuzija

Įsipareigoję vyrai savo meilužes neretai apipila dovanomis, žarsto komplimentus ir negaili dėmesio. Nors toks dėmesys labai malonus, tačiau tai netruks amžinai. Kiekvienų naujų santykių pradžia dažniausiai yra labai graži ir spalvinga, tačiau anksčiau ar vėliau tai užgožia rutina. Santykiai su įsipareigojusiu vyru dažniausiai ilgai netrunka, todėl slegiančios monotonijos nė netenka patirti. Tokie santykiai tęsiasi tik tol, kol vienas iš partnerių pajunta nuobodulį, o vėliau belieka ieškoti naujo aistros objekto.

Materialinės gerovės troškimas

Kartais santykiai su užimtu vyru pasirenkami iš išskaičiavimo. Dažna moteris trokšta gražaus gyvenimo: nauji rūba, batai, rankinės ar net automobiliai labai vilioja. Jeigu moteris nesugeba pati susikurti tokio gyvenimo ji dairosi pasiturinčio vyro, kuris apipiltų ją dovanomis. Filmuose neretai matome tokį santykių modelį: turtingas vyras nori atsipalaiduoti, todėl ieško patrauklios moters, kuri sutiktų tapti jo meiluže. Neįpareigojantys santykiai tampa savotiškais mainais: dailiosios lyties atstovės aukoja savo jaunystę, o vyrai joms negaili pinigų. Svarbu suprasti, kad santykiai iš išskaičiavimo dažniausiai niekur nenuveda ir neperauga į tikrus jausmus.

Nepilnavertiškumo kompleksas

Moterys, turinčios žemą savivertę dažniau patenka į meilės trikampius. Santykiai su vedusiu vyru joms atrodo geriau negu nieko. Tokios moterys linkusios save nuvertinti manydamos, kad nieko geresnio susirasti joms nepavyks, todėl jos gali ryžtis santykiams su užimtu vyru. Nors kurį laiką tokie santykiai gali džiuginti, tačiau jiems pasibaigus širdyje atsiveria dar didesnė tuštuma.

Noras įrodyti savo patrauklumą

Kai kurioms moterims yra svarbu laikas nuo laiko įsitikinti, kad jos vis dar yra žavios, patrauklios, gebančios suvilioti bet kurį priešingos lyties atstovą. Vienišiaus vilionės gali atrodyti per menkas grobis, todėl jos dairosi įsipareigojusių vyrų. Turime sutikti: suvilioti užimtą vyrą tikrai ne visada pavyks, tad kai kurioms moterims tai gali tapti tikru savo patrauklumo „įrodymu“. Jei pavyksta pasiekti užsibrėžtą tikslą, bent trumpam galima pasidžiaugti aukštesne saviverte.  Tokios moterys dažniausiai neieško tikrų jausmų – suviliotas vyras tampa dar vienu „kolekcijos“ egzemplioriumi.

Naivumas

Dalis moterų sąmoningai neieško įsipareigojusių priešingos lyties atstovų, o tuomet, jei įsipareigojęs vyras parodo dėmesį, jos naiviai tiki, kad ateityje santykiai gali peraugti į tikrą meilę. Tokios moterys į pasaulį žvelgia pro rožinius akinius: jos naiviai tiki kiekvienu joms sakomu žodžiu ir nesuvokia, kad vyras tiesiog žaidžia jų jausmais. Deja, anksčiau ar vėliau tenka susidurti su skaudžia realybe, kuomet paaiškėja, kad vyras tenorėjo prasiblaškyti, ir nė neketina nutraukti santykių su savo antrąja puse.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite