Angle down Atgal

7 pagrindinės klaidos, trukdančios surasti meilę

Jūs aktyviai ieškote sau partnerio, bet vis nerandate idealaus kandidato. Veikiausiai darote kokią nors lemtingą klaidą.

Psichologė Marija Krasilnikova įsitikinusi, kad merginos, kurios ilgai neranda savo meilės, būna pačios kaltos dėl savo nesėkmės. Galbūt ir jums būdingos jos nurodytos klaidos?

I klaida

Jūs vaizduojate neprieinamą, kategoriškai neprisileidžiate artyn vyrų.

Labai daug jėgų skiriate rūpinimuisi savo išvaizda, tačiau kartu su gražia suknele „apsivelkate“ tokią veido išraišką, kuri byloja „nesiartink!“.

Įsidėmėkite: ilgų ir laimingų santykių pagrindas turi būti nuoširdumas. Atėjo laikas nusiimti kaukę tos moters, kuria nesate.

Psichologai tokį elgesį aiškina tuo, kad jūs nesąmoningai ginatės nuo traumų, kurias jums galėtų sukelti naujas meilės romanas. Jeigu jau esate išgyvenusios išsiskyrimą, pats laikas viską pamiršti, atleisti ir paleisti.

II klaida

Esate per daug reikli potencialiam gyvenimo draugui.

Veikiausiai turite pirmūnės kompleksą – net savi trūkumai neturi teisės egzistuoti, todėl ir kitiems negalite atleisti jų minusų. Galbūt toks maksimalistinis požiūris į gyvenimą padeda jums pasiekti svaigių pergalių darant karjerą, tačiau asmeniniame gyvenime jis gali smarkiai pakenkti. Šiai sričiai negalite daryti įtakos, neįmanoma visada ir visko kontroliuoti. Tai susiję su vyrais – jų neperdarysite. Tiesa, jie nėra idealūs. Kaip ir jūs. Tiesiog susitaikykite su tuo ir būkite paprastesnė.

III klaida

Jūsų pastangos patikti jam bet kokia kaina peržengia visas ribas.

Jūs elgiatės visiškai nenatūraliai, nustojate būti savimi. O jis iškart pajunta įtampą ir tampa atsargus. Jeigu manote, kad šis vaikinas – jūsų išrinktasis, kuris reikalingas jums visam gyvenimui, tai jis turi priimti jus tokią, kokia esate. Kitaip jam vėliau teks patirti nemalonų siurprizą.

Kuo labiau atsipalaidavusi viduje jaučiatės, tuo laisviau elgiatės. Vyrams patinka tik tos moterys, kurios skleidžia būties lengvumą. Be to, stengdamosi patikti kitam, patenkate į priklausomybės padėtį.

IV klaida

Jums patinka būti vienai ir visko siekti savarankiškai.

Jūs vis tiek ieškote vyro, nes „taip reikia“. Ir leidžiate visiems kandidatams suprasti, kad jums ir taip gerai, kad esate savo gyvenimo šeimininkė, gerai uždirbate ir nesate įpratusi ko nors prašyti iš kitų.

Pirmiausia išsiaiškinkite su savimi, ar tikrai norite surasti tą vienintelį. Jeigu taip, tai mokykitės tapti silpna ir priimanti, bent jau apsimesti tokia. Išsiugdykite lankstumą, plėskite savo komforto zoną ir pratinkitės leistis į kompromisus. Leiskite vyrui rūpintis jumis, stipriajai lyčiai tas visada būna malonu.

V klaida

Jūs tiesiog nebetveriate nenugalimu troškimu kuo greičiau ištekėti.

Sugriebusi vyrą geležiniais gniaužtais ir neleisdama jam atsikvošėti, jūs iškart viską sugadinate. Jis dar nesuprato, kaip reikėtų žiūrėti į jus, o jūs jau stengiatės užmauti žiedą ant piršto ir renkate vaikų vardus. Vienatvės baimė ir socialinės normos skubina merginas vaikytis laimės.

Sustokite! Pirmiausia išmokite patirti tikrą malonumą iš gyvenimo, kai būnate vienos su savimi. Būkite laimingos čia ir dabar, be vyro pagalbos. Ir jis būtinai atsiras jūsų gyvenime.

VI klaida

Nesate pasirengusi jokiems veiksmams ir laukiate, kada jis pats žengs pirmą žingsnį.

Dauguma merginų baiminasi, kad sudarys lengvai prieinamos įspūdį, jei pačios parodys iniciatyvą, ir vyras nebeturės stimulo užkariauti. Čia yra dalis tiesos, tačiau neverta pamiršti, kad vyrai turi dar daugiau kompleksų ir baimių. Net jeigu labai patikote jam, tačiau vaizduojate Sniego karalienę, jis gali išsigąsti, kad bus atstumtas. Leiskite jam suprasti, kad esate laisva, nusišypsokite, parodykite savo susidomėjimą juo.

VII klaida

Tikitės, kad meilė gali ateiti po sekso vienai nakčiai.

Tai būna didžiausia moterų klaida. Permiegojusi mergina nuvertina save, praranda pagarbą. Tokiu būdu negalima nei sulaikyti, nei prisirišti vyro prie savęs. Jeigu vyras nedės nė menkiausių pastangų, kad užkariautų jus, visam laikui liksite jo akyse lengvu grobiu. Jis bus pasiruošęs išsiskirti su jumis bet kuriuo momentu.

Leisdamosi į vienos nakties nuotykius nemylite savęs. Vystykitės kaip moteris, vertinkite ir gerbkite save. Tada nereikės užsiimti abejotinu seksu tik tam, kad vyras parodytų susidomėjimą jumis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite