Angle down Atgal

7 mėgstamiausios manipuliatorių frazės

Ar kada nors pagalvojote, kad jūsų draugų rate yra sociopatų ir narcizų? Jie nepastebimai įsibrauna į jūsų gyvenimą ir stengiasi jus kontroliuoti, manipuliuoti jausmais. Štai pagrindinės frazės, kurias toks žmogus mėgsta sakyti.

1. „Aš nekenčiu dramų“

Jis sako, kad nekenčia dramų, bet greitai suprasite, kad jį kaip nieką kitą nuolat supa dramos. Pradžioje jis jus idealizuoja ir žavisi jūsų nerūpestinga natūra. Bet nepamirškite: tai patologinis melagis, serijinis išdavikas ir nuolatinė auka. Gana greit šios savybės ims lįsti į paviršių ir išmuš jus iš vėžių. Bet vos tik pradėsite reikšti nepasitenkinimą, jis ims šaukti, kad nekenčia dramų, o jūs pasijusite dėl to kalta, kad pastebėjote jo siaubingą elgesį. Jis nuolat jus kaltins, kad mėgstate dramatizuoti, tačiau iš tikro jūsų pasipiktinimas kyla tikrai ne be pagrindo.

2. „Tu...“

Įrašykite reikalinga: išprotėjusi, nenormali, pavydi, pikta, nenori matyti tiesos ir t. t.

Paprastai šie epitetai pasipila, kai santykiuose atsiranda problemų. Tačiau santykių pradžioje jūs jau girdėjote, kad visos jo buvusiosios buvo išprotėjusios, nenormalios, įžeidžios arba iki šiol jį įsimylėjusios. Bet jis ir toliau bendrauja su jomis, kad sėtų chaosą. O jei priekaištausite, ir jūs išgirsite tuos pačius epitetus. Taip pamažu pasijusite nesaugi, nevertinga. Žemindamas jus, jis tesiekia pateisinti savo destruktyvų elgesį.

3. „Tu per jautriai reaguoji“

Kažkada jis paromis liejo jums komplimentus ir pataikavo, o dabar ignoruoja, laukdamas jūsų reakcijos. O kai sulauks, apkaltins perdėtu jautrumu. Jis jus įžeidinės, kritikuos, o kartais lyg juokaudamas peržengs visas ribas, kol jums trūks kantrybė. O tada apkaltins jus, kad esate nenormali. Per kelias savaites jūs, rami ir švelni asmenybė, pavirsite išsigandusiu, nepasitikinčiu savimi nervų kamuoliuku.

4. „Tu neteisingai supratai“

Mes tikrai kartais neteisingai suprantame žmonių poelgius. Bet narcizas ir sociopatas sąmoningai sako frazes, kurios jus užgaus. O kai reaguojate, jis tai panaudoja prieš jus ir kaltina nesupratimu, nejautrumu. Galiausiai išvis atsisako savo žodžių. Jis siekia, kad suabejotumėte savo sveiku protu.

5. „Tu be manęs neišgyvensi“

To tikisi visi narcizai ir sociopatai. Manipuliuodamas ir priversdamas jaustis kalta, jis jums įteigė, kad be jo prapulsite. Bet jis tikrai nesiekia sveikų santykių su jumis. Jis tenori jus kontroliuoti, įteigdamas, kad esate trenkta. Neleiskite jam to daryti. Jūs be jo gyvensite tik geriau.

6. „Tu liguistai reaguoji į smulkmenas“

Manipuliatorius dažnai sako, kad liguistai reaguojate į jo reikalavimus. O paskui jis stengiasi nusišalinti, kad išvis iš jūsų nieko nenorėjo. Iš tikro tai jis liguistai reaguoja, kai atsisakote vykdyti jų reikalavimus. Nepasiduokite – jis tenori, kad jam paklustumėte.

7. „Tu kuoktelėjai“

Jei manipuliatoriui pakanka įžūlumo pavadinti kuoktelėjusia jus po to, kai atsisakote vykdyti jo reikalavimus, nepasiduokite. Nežaiskite pagal jo taisykles. Jūs nesate nenormali. Mąstote aiškiai ir logiškai, suprantate, kad jumis norima pasinaudoti. Ir jei kuris nors iš judviejų yra nenormalus, tai tik jis.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite