Angle down Atgal

7 darnius santykius sukūrusių moterų paslaptys

Kiekviena moteris turi bent vieną paslaptį ir gudrybę, kurios padeda jai išsaugoti santarvę ir supratimą šeimoje. Nepaisant to, kiekvienai verta pasidomėti, ką atradusios kitos, pasisemti iš jų patirties ir papildyti savo arsenalą.

Ką pataria išmintingos žmonos?

1. Išsakykite savo lūkesčius garsiai

Vyras negali atspėti, kad jūs tikitės iš jo tam tikrų veiksmų. Taip pat jis ne visada sugeba suprasti, kodėl staiga įsižeidėte ar nusiminėte.

2. Neverskite savo vyro pamilti jūsų draugių

Jeigu jis nenori gerti arbatos su jumis virtuvėje – juo geriau. Atskiri partnerių draugai – geras dalykas. Kartais naudinga praleisti linksmą vakarą savo draugių kompanijoje. O panuobodžiauti vyro draugų rate visada suspėsite.

3. Dažniau apsikabinkite

Kartais vienas apsikabinimas gali išreikšti daugiau už žodžius. Apsikabinimai ne tik suartina žmones, bet ir suteikia dvasinės ramybės ir pasitikėjimo jausmo, sustiprina žinojimą, kad esame mylimi ir suprantami.

4. Niekada nepradėkite aiškintis santykių prieš miegą!

Kad ir kokia nuostabi buvo diena, tada iš jos liks tik šio nemalonaus barnio prisiminimas. Kita vertus, juk jūs žinote, kad tai, kas atrodo svarbu vakare, ryte gali nebetekti reikšmės.

5. Neprisiminkite praeities

Visuose santykiuose pasitaiko sunkumų. Jeigu vyras nusižengė, o jūs jam atleidote, tai daugiau niekada to neprisiminkite ir nepriminkite jam.

6. Kuo dažniau kartu leiskite laiką

Stenkitės, kad jums niekada netrūktų laiko mylimam žmogui. Nesvarbu, kuo jūs užsiimsite – seksu, maisto gaminimu ar daržininkyste, svarbu, kad tai darytumėte kartu.

7. Neslėpkite dėkingumo

Jis padarė tai, ko jūs prašėte? Nuoširdžiai padėkokite jam. Kitą kartą jūsų vyras padarys dar daugiau. Dažniau sakykite jam „ačiū“. Ir darykite tai nuoširdžiai. Juk jums tikrai yra už ką padėkoti savo vyrui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite