Angle down Atgal

62-oji žibėjo ir talentų deimančiukais

Rajone pirmieji brandos atestatus šeštadienį iškilmingoje ceremonijoje, surengtoje Ventos kultūros namuose, gavo Ventos gimnazijos abiturientai. Aštuoniolika abiturientų išlaikė 70 valstybinių ir 8 mokyklinius egzaminus. Visiems abiturientams įteikti vidurinio mokslo baigimo pažymėjimai.

Abiturientus į salę atlydėjo jų auklėtoja Aida Jokubauskaitė – Sinkevičienė. „Į paskutinę mokyklinę šventę paskutinį kartą mokykliniu taku…“ – sakė auklėtoja, išlydėdama į kupiną galimybių naująjį gyvenimo etapą. Atsisveikindama su savo „širdukais“, ji padovanojo keletą išmintingų patarimų ir palinkėjo neieškoti kelio į laimę, nes esąs tik laimės kelias, kuriuo reikia drąsiai eiti į savo svajonę. Nuskambėjus Lietuvos himnui, prasidėjo iškilmės su sveikinimais, komplimentais ir linkėjimais…

Iškilmėms meniškai papuošti nereikėjo svetimų – dainavo Dominykas Mazaliauskas, skambino Monika Žurauskaitė. Abiturientai kartu su grupe „Belekuoks“ dainavo. Sėkmės ir palankaus vėjo tiems jauniems, viltimis ir siekiais ginkluotiems ventiškiams. Jie didžiuojasi gimę ir mokęsi Ventoje, Venta didžiuosis jais.

Daugiau skaitykite trečiadienio, liepos17 d., VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite