Angle down Atgal

6 ženklai, kad jūsų buvęs sugrįš

Neišvengiama, kad išsiskyrus su mylimu žmogumi, ateis akimirka, kai susimąstysite, ar santykiai tikrai pasibaigė, ar yra tikimybė, kad jūsų santykiams būtų galima suteikti antrą šansą. Kaip žinoti, ar išsiskyrimas amžinas? Šiame apmąstymų pilname etape galite išprotėti, ieškodami paslėptų gerų ženklų, kurie jums leis daryti prielaidas, kad galbūt jūsų buvęs žmogus sugrįš, pradės leisti laiką su jumis ir vėl paprašys būti kartu.

Jis greitai neria į naujus santykius su kita. Jei jūs vis dar su dideliu širdies skausmu prisimenate buvusius ir nutrūkusius santykius, o jūsų buvęs jau turi naują simpatiją, jums tai atrodo nesuprantama, negi jis jau užsigydė širdies žaizdas ir yra pasiruošęs naujiems santykiams. Atsakymas greičiausiai bus toks, kad jūsų buvęs po išsiskyrimo greitai susiradęs naują porą ir kurdamas naujus santykius būtent tokiu savo elgesiu ir gydosi išsiskyrimo žaizdas. Juk santykiuose mes ieškome tokių svarbių dalykų kaip saugumas, artumas, o staiga to netekę bandome greitai vėl tai surasti, todėl ir skubama ieškoti kito partnerio. Taigi, jūsų buvęs gali užmegzti naujus santykius, nors vis dar yra įsimylėjęs jus.

Jis susitikinėja su mergina, kuri yra visiška jūsų priešingybė. Ekspertai nurodo, kad kartais buvę žmonės stengiasi per daug kompensuoti išsiskyrimo skausmą, surasdami žmogų, kuris yra nepanašus į jų buvusįjį. Jei jūsų buvusio vaikino naujoji mergina nėra panaši į jus, tikėtina, kad tai yra ženklas, jog jūs vis dar jam patinkate, bet jis bando tai neigti bendraudamas su jūsų priešingybe.

Socialiniuose tinkluose jis „seka“ jus. Jei jūsų naujos nuotraukos ir įrašai visada sulaukia komentarų ir paspaudimų „patinka“, galite neabejoti, kad jūsų buvęs apie jus galvoja. Vaikinai neinvestuoja savo laiko ir energijos į dalykus, kurie jiems nėra itin reikšmingi.

Jis nepasiėmė savo daiktų. Net jei dar nebuvote apsigyvenę kartu, tikriausiai savo namuose rasite jūsų buvusiajam svarbių daiktų, tai gali būti jo mėgstamas laikrodis, kvepalai, mamos megztas ir jam brangius prisiminimus sukeliantis šalikas ar tiesiog jo mobiliojo telefono pakrovėjas. Jei jis jūsų santykiuose nuspręs padėti tašką, tai savo svarbių daiktų pas jus tikrai nepaliks, tačiau jei jis vis neranda laiko jų pasiimti, nors jūs žinote, kad šie daiktai jam tikrai reikalingi ir svarbūs, galite turėti viltį, kad jūsų santykiai turės tęsinį.

Jo gyvenimas teka ta pačia vaga. Jei jūsų buvęs vaikinas po išsiskyrimo pradėjo mokytis naujos kalbos, susidomėjo alpinizmu, kardinaliai pakeitė savo stilių, tai ženklas, kad jo gyvenimas nestovi vietoje. Dažniausiai po išsiskyrimo žmonės imasi kardinalių pokyčių savo gyvenime tam, kad turėtų mažiau laiko galvoti apie praeitį. Tokiu atveju būtų galima daryti išvadą, kad jūsų santykiai jau praeitis ir jis apie juos nebegalvoja. Tačiau jei pastebite, kad taip nėra, galimas dalykas, kad vaikinas dar neverčia naujo savo gyvenimo puslapio ir jūs nesate užmiršta.

Jis vis dar palaiko ryšį su jumis. Jei jūsų buvęs nutraukia visus ryšius su jumis, vengia lankytis tose vietose, kuriose yra tikimybė sutikti jus – tai ženklas, kad jūsų santykiai baigti. Tačiau jei jis skambina ir rašo žinutes tam, kad paklaustų, kaip praėjo jūsų diena, žinokite, kad tai vienas didžiausių ženklų, kad jis jūsų pasiilgsta ir puoselėja viltį atkurti jūsų santykius.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite