Angle down Atgal

6 die­nas lauk­tas kad­ras: juo­do­ji pan­te­ra – leo­par­do šešė­lis

Gy­ven­da­mi tarp mil­ži­niškų pa­statų, jud­rių gat­vių, nuo­lat kur nors bėgda­mi, pa­mirš­ta­me ir ne­pas­te­bi­me mo­ti­nos gam­tos ste­buklų. Lai­mei, yra ta­len­tingų žmo­nių, ku­rie kar­tais mums pri­me­na, ko­kia­me nuo­sta­bia­me pa­sau­ly­je gy­ve­na­me. Kaip lau­kinės gam­tos fo­tog­ra­fas Mit­hu­nas, už­fik­savęs ne­įtikė­tiną aki­mirką, ku­rios kant­riai laukė net 6 die­nas.

Tai fotografas, ypatingą meilę jaučiantis leopardams. Jo instagramo profilyje gausu šių laukinių kačių nuotraukų, o sekėjų – daugiau nei 140 tūkst. Paskutinė nuotrauka, sukėlusi daugiausia džiaugsmo jam ir nuostabos gerbėjams, yra ši. „Tokio momento galėjau laukti ir 6 metus...“ – sako Mithunas.

Šioje nuotraukoje matosi leopardas, už kurio – lygiai taip pat atsistojusi juodoji pantera. Šios dvi laukinės katės „pagautos“ tokiu momentu, kad rodosi, jog pantera yra leopardo šešėlis… Dar daugiau – abi jos žvelgia tiesiai į objektyvą.

„To dažnai nepamatysi, tai gali būti gyvenimo galimybė, – teigia laukinės gamtos fotografas. – Reikėjo labai ilgai ir kantriai laukti. Aš 6 dienas laukiau toje pačioje vietoje, kol išgirdau jas maždaug už 100 metrų tankiose žolėse, bet dėl riboto matomumo negalėjau gerai įžiūrėti.“

Fotografas nuotrauką pavadino „Amžina pora“.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite