Angle down Atgal

6 dalykai, kuriuos turėtumėte išmesti dabar pat

Nereikalingi daiktai ne tik yra prastas dekoro pasirinkimas, bet netgi gali atnešti nelaimes. Fengšui, arba senovinis daiktų išdėstymo menas, nėra reikalingas tik tam, kad tam tikri objektai atsidurtų tam tikrose vietose. Fengšui taip pat išvalo jūsų namus nuo tų daiktų sukurtos neigiamos energijos. Jeigu norite turėti namus, kurie yra šilti, jaukūs ir nešantys laimę, tučtuojau atsikratykite toliau išvardintų daiktų ir iškart pastebėsite pagerėjimą.

Džiovintos gėlės

Džiovintos gėlės sukuria blogą fengšui energiją. Taip yra todėl, kad jos reprezentuoja stagnavimą ir mirtį. Kai savo namuose demonstruojate džiovintas gėles, darosi sunku gyventi dabartimi ir imtis spontaniškų sprendimų. Galite nė patys nepastebėti, kaip jūsų mintys nuklys prie jūsų vaikystės ar buvusių mylimųjų, ar netgi jaustis, lyg jūsų geriausi gyvenimo metai jau būtų toli praeityje, todėl labai svarbu išmesti tą mokyklos laikų šokių puokštelę, kad ir koks gražus atminimas tai būtų, ir verčiau investuoti į gyvas gėles. Laikykite žydintį, vešintį augalą netoli pagrindinio savo namų įėjimo, kur jis kasdien teiktų jums energiją ir pakeltų nuotaiką.

Sugedę prietaisai

Fengšui praktikuojantiems žmonėms elektroniniai daiktai reprezentuoja jėgą ir galią. Sulūžę buitiniai prietaisai ir kita elektronika galiausiai pasireikš jūsų gyvenime kaip sveikatos problemos, žlugę santykiai ar nuodinga darbinė aplinka. Arba tučtuojau nuvežkite visus neveikiančius daiktus taisyti, arba tiesiog išmeskite juos lauk. Kur kas geriau palikti kokią nors vietą tuščią nei užpildyti ją sugedusiu televizoriumi, skrudintuvu ar garso kolonėlėmis.

Vystantys augalai

Augalai fengšui sistemoje simbolizuoja augimą, bet tik tada, jeigu jie žydi ir veši. Jeigu jūsų kambariniai augalai vysta ar jau yra mirę, jie jums tik pridarys problemų – galite pradėti jausti nemigą, prabusti pavargę, kovoti su snauduliu darbe ar netgi neturėti pakankamai jėgų atlikti ir pačias paprasčiausias kasdienes užduotis. Jeigu jūsų augalai kenčia dėl to, kad neskyrėte jiems pakankamai dėmesio, išmeskite juos ir įsigykite naujų gėlių, ir pasižadėkite toliau jomis rūpintis kruopščiau. O jeigu tiesiog nesate itin talentingas sodininkas, neliūdėkite ir pakeiskite savo gyvus augalus realistiškai atrodančiais šilkiniais, o į jų lapus nukreipkite elektrinį ventiliatorių, kad jie atkartotų tikrų augalų judėjimą vėjyje.

Pasibaigusio galiojimo vaistai

Vaistų ir kosmetikos laikymas pasibaigus jų galiojimo terminui ne tik kelia pavojų jūsų sveikatai, jeigu jūs juos toliau vartojate, bet ir gali užtraukti nelaimę jūsų namams. Tokie daiktai turi neigiamos energijos, kuri gali apsunkinti jūsų gebėjimą užsimiršti, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Patikrinkite visas savo namų spinteles ir išmeskite visus medikamentus ar tualetines priemones, kurių vartoti jau nebereiktų. Taip bus kur kas lengviau užmiršti nerimą ir labiau mėgautis gyvenimu.

Senas maistas šaldytuve

Fengšui laiko maistą jūsų gebėjimo duoti ir pritraukti meilę simboliu. Tai reiškia, kad seno maisto perpildytas šaldytuvas gali rimtai pakenkti jūsų santykiams. Bent kartą per savaitę patikrinkite visą savo šaldytuvą, virtuvines spinteles, dėžutes ir prieskonių lentynėles, ir išmeskite visus produktus, kurie jau nebėra tinkami vartoti. Kai ilgainiui tai taps nauju įpročiu, jūs kur kas protingiau ir greičiau suvalgysite maisto likučius. Taip pat pastebėsite, kad kur kas laisviau reiškiate savo meilę artimiausiems žmonėms ir mainais gaunate dėmesio, kurio reikia kiekvienam žmogui, kad šis būtų laimingas.

Buvusių mylimųjų nuotraukos

Net jeigu gerai sutariate su savo buvusiais, nėra gerai atvirose vietose rodyti jų nuotraukas. Pagal fengšui, nuotraukos turi nepaprastai stiprios energijos ir daro didelę įtaką mūsų pasąmonei. Jeigu norite atlaisvinti vietos savo gyvenime ilgalaikiams, sveikiems romantiniams santykiams, sukiškite visas savo buvusių mylimųjų nuotraukas ten, kur joms būti priklauso - į nuotraukų albumus. Tai simbolizuos jūsų troškimą užmegzti naujus santykius ir lengviau prie jūsų pritrauks potencialius gerbėjus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite