Angle down Atgal

6 blogi ryto įpročiai, kurių verta atsikratyti nedelsiant

Šie, atrodo, nekenksmingi ryto įpročiai yra pažįstami daugeliui. Sužinokite, kuo jie kenksmingi ir stenkitės daugiau jų nedaryti.

1. Nubudus pirmiausia paimti išmanųjį telefoną

XXI amžiaus liga – užmigimas ir pabudimas su išmaniuoju telefonu rankose. Stebint naujienas, tikrinant paštą, naršant socialinius tinklus, žymiai sumažėja jūsų ryto valandos, kurias galėtumėte skirti mankštai, meditacijai, pusryčių ruošimui ir tiesiog ramiam pasiruošimui. Arba geriau, skirkite šį laiką savo dienos planavimui.

2. Žadintuvo atidėjimas

Daug streso organizmui, nes kiekvieną kartą gaminamas streso hormonas kortizolis. Geriau nebandyti keltis anksčiau, jei to negalite padaryti, o atidėti žygį iki nustatyto termino ir atsikelti po pirmo žadintuvo.

3. Iš karto pasidarote kavos

Išjungę žadintuvą mes vėl paskatiname savo ištikimą kortizolį išsiskirti, įpylę sau puodelį kavos. Daugeliui tai yra būtinas rytinis ritualas. Bet geriau atsigerti stiklinę šilto vandens, papusryčiauti ir tik tada išgerti kavos, kuo mažiau kenkiant kūnui.

4. Nevalgote pusryčių

Pusryčiai yra svarbiausias valgis, nuo to priklausys jūsų savijauta ir smegenų veikla visą dieną. Tiems, kurie reguliariai valgo pusryčius, medžiagų apykaita veikia geriau ir sumažėja persivalgymo tikimybė.

5. Nepaisote dienos planavimo

Vis dėlto planavimas yra puikus įprotis. Matote, kurie klausimai yra svarbūs, kurie yra antraeiliai. Planuodami dieną rečiau pamiršite apie svarbius dalykus. Yra daug nuomonių, kada geriau planuoti, prieš miegą ar ryte. Ryte turite „šviežią“ galvą, ir esate linkęs ryžtingiau veikti. Prisiminkite patarlę „rytas protingesnis nei vakaras“.

6. Neklojate lovos

Įprotis lovą pakloti iškart atsikėlus yra labai drausmingas. Pamačius nepaklotą lovą, galvoje kyla netvarka arba vėl norisi ten atsigulti. Taigi pašalinti šį tingumą ryte bus tik į naudą. Daugelis atsibunda ryte, nebūdami geros nuotaikos. Kad ir kaip juokingai tai atrodytų, tačiau būtent lovos klojimo įprotis gali pasitarnauti kaip geros nuotaikos šaltinis. Kodėl? Nes pirmiausia turite pergudrauti save ir pasikloti lovą, taip padarydami pirmąją naujos dienos pergalę. Geriausias sprendimas produktyviam dienos tęsimui yra dienos pradžia nuo pergalės.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite