Angle down Atgal

51-ąjį gimtadienį mininčio M. LeBlanco karjeros pradžia buvo nelengva: sąskaitoje teturėjo 11 dolerių

Šiandien Mattas LeBlancas – gerai žinomas aktorius, išgarsėjęs seriale „Draugai“, – švenčia 51-ąjį gimtadienį. Tačiau prieš išgarsėdamas, tiksliau, prieš gaudamas vaidmenį viename populiariausių visų laikų televizijos serialų, Mattas itin sunkiai vertėsi. Pokalbių laidoje „Conan“ aktorius atskleidė, kad prieš įkūnyjant moterų numylėtinį Džo jo kišenėse, galima sakyti, švilpavo vėjai, nors tuo metu ir filmavosi įvairiose reklamose.

„Man rodos, buvo likę tik 11 dolerių, – apie banko sąskaitoje turėtą sumą prieš tampant serialo „Draugai“ dalimi pasakojo M. LeBlancas. – Jų man turėjo pakakti ilgam. Net jei tuo metu būčiau susiradęs padavėjo darbą, prieš gaunant pirmąjį užmokestį tie 11 dolerių būtų išleisti. Būčiau badavęs.“

Tačiau panašus likimas buvo numatytas ir aktoriaus įkūnytam personažui Džo. Jis taip pat buvo sunkiai besiverčiantis aktorius, kuriam sektis pradėjo tik gavus gydytojo Dreiko Ramorės vaidmenį seriale „Mūsų gyvenimo dienos“.

Pokalbio su laidos vedėju Conanu O’Brienu metu Mattas taip pat prisiminė, kas nutiko jam bandant pasidaryti pirmąsias profesionalias nuotraukas, reikalingas atrankose dalyvauti norintiems aktoriams.

„Fotografas pasakė, kad prieš fotografuodamasis turėčiau susitvarkyti dantį. Pasirodo, vienas priekinis dantis buvo šiek tiek ilgesnis už kitą“, – pasakojo Mattas.

Tačiau tuo metu aktorius neturėjo sveikatos draudimo. Nuėjus pas odontologą paaiškėjo, kad ši procedūra jam kainuos apie 80 dolerių. Ką darė M. LeBlancas?

Aktorius nuėjo į vaistinę ir nusipirko vienkartinių nagų dildžių, kuriomis procedūrą atliko namuose prieš veidrodį.

„Esu labai taupus“, – sakė jis.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite