Angle down Atgal

5 Zodiako ženklai, tarp kurių dažniausiai pasitaiko išskirtinių asmenybių

Pozityvus požiūris į pasaulį, optimizmas, žavesys, charizma ir stiprios lyderio savybės – visa tai apibūdina išskirtinę asmenybę. Dažnai šie polinkiai būna prigimtiniai ir tiesiogiai priklauso nuo Zodiako ženklo.

5 vieta: JAUTIS

Gimęs pavasarį, prisodrintas saulės energijos, šviežios žolės ir atgimstančios gamtos, Jautis pasižymi stipria gyvybine energija, teigiama pasaulėjauta. Jam dažnai kyla naujų idėjų.

Būtent dėl šių savybių Jautis niekaip negali likti šešėlyje. Jam reikia būti idėjiniu atstovu, lyderiu, organizatoriumi ir kurti sensacijas aplink save. Tokia jo misija. Reikia pridurti, kad Jautis stengiasi žavėti kitus ne tiek savo išvaizda, kiek intelektualinėmis savybėmis.

4 vieta: LIŪTAS

Žvėrių karalius iš prigimties mėgsta viską, kas yra geriausia. Saikinga arogancija, ryškus charakteris, valios jėga ir minčių aiškumas padaro Liūtą bet kokios kompanijos lyderiu. Nepaisant to, kad jo egocentriškumas kartais pranoksta ribas, tai neatstumia jo aplinkos, o priešingai – traukia, verčia tapti tokios ryškios asmenybės sekėjais ir garbintojais. Siekdamas tikslų Liūtas pirmiausia pasikliauja savo jėgomis ir asmeniniu žavesiu, kurio jam tikrai netrūksta.

3 vieta: SKORPIONAS

Išdidus charakteris, išvystyta nuojauta ir stiliaus jausmas paverčia šio ženklo atstovus valdingomis ir savimi pasitikinčiomis asmenybėmis. Skorpionas nekreips dėmesio į kitų nuomonę, apkalbas, intrigas ir kitas smulkmenas. Jis žino, ko nori, o svarbiausia – ko reikia tam norui įgyvendinti. Jo kelias nelygus, duobėtas ir kalvotas, bet jis neketina iš jo išklysti. Tai – ne Skorpiono būdui. Dažnai šio ženklo atstovai susieja savo gyvenimą su mada, kinu, žiniasklaida. Nuolatinis siekis vis aukščiau kelti savo kartelę yra jo sėkmės paslaptis.

2 vieta: AVINAS

Avinas sugeba iš nieko padaryti viską. Įvaizdis jam – tarsi šviežio oro gurkšnis. Jis labai smulkmeniškai tvarko savo gyvenimą, orientuodamasis į savo tikslus. Avinas negali likti nuošalyje, kai kalbama apie karjerą. Garbė Avinui – jo antrasis „aš“. Jo viduje taip smarkiai kunkuliuoja energija, kad pasitaikius mažiausiai galimybei pasireikšti jis tai ir padaro. Aštrus protas – reikšmingiausias Avino bruožas. Jis bus puikus oratorius, protingas vadovas. Pilkų pelyčių tarp Avinų nebūna.

1 vieta: ŠAULYS

Oi, kaip jis myli save, kaip jam patinka visuotinis dėmesys! Nesėkmių, asmeninių išgyvenimų pasitaiko, bet, žvelgdami į Šaulį, niekada nepatikėsite, kad jam kažkas negerai. Sugebėjimas sužadinti kitų simpatiją yra jo „arkliukas“. Jis nuoširdus, sumanus, negaili dėmesio kitiems – visa tai daro Šaulį stipriausiu žaidėju bet kokiame žaidime. Stilinga apranga, tiesi nugara, erelio žvilgsnis ir siekis visur pirmauti padeda jam gauti viską, apie ką svajoja. Šio ženklo atstovai visada būna pirmose eilėse. Šaulio gerumas sukelia atgarsius aplinkinių žmonių širdyse, ir jie jam atsilygina pagarba ir pripažinimu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite