Angle down Atgal

5 Zodiako ženklai, kurių žiemos pabaigoje laukia meilės nuotykiai

Meilė – puikus jausmas, ypač kai būna abipusis. Sakoma, kad meilė gali daryti stebuklus. Kartais tai būna labai naudinga gyvenimo patirtis. 5 Zodiako ženklai, kurie šią žiemą užbaigs meilės nuotykiais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Dideliu likimo siurprizu Avinui taps vieno iš buvusiųjų mylimųjų pasirodymas jo horizonte. Veikiausiai jis pabandys atgaivinti buvusius santykius, tačiau jie jau bus visai kitokie nei anksčiau. Tai nulems kitas šio ryšio dalyvių amžius ir didesnė gyvenimo patirtis. Abu jie per tą laiką subrendo ir tapo išmintingesni.

Galima ir kita visai nauja pažintis, susijusi su darbiniais reikalais. Bet kuriuo atveju Avinui atsivers du keliai: kurti kažką nauja ar restauruoti seną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žiemos pabaigoje žvaigždės bus palankios Dvyniams. Pastarieji įgaus magišką sugebėjimą traukti į save žmones. Žinoma, kad naujų pažinčių išvengti nepavyks.

Tai gali atsitikti bet kur: gatvėje, viešoje įstaigoje ar draugų kompanijoje. Svarbiausia, kad žmogus būtų įdomus. Šiuo metu užsimezgę santykiai bus ilgalaikiai ir perspektyvūs.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei vasario pabaiga bus nebloga ir atneš teigiamų pokyčių asmeniniame gyvenime. Tiesa, tam reikės parodyti iniciatyvą ir įveikti drovumą.

Nemaža tikimybė, kad ji sutiks savo tikrąją meilę. Tai bus kūrybinės profesijos žmogus arba laisvalaikiu užsiimantis kūrybiniu hobiu. Santykiai vystysis sparčiai ir netruks sutvirtėti. Tik negalima sukelti mylimajam pavydo, kitaip ryšys nutrūks.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas žiemos pabaigoje gerokai paįvairins savo asmeninį gyvenimą. Nusibodusią vienatvę pakeis kelios naujos pažintys. Tarp jų bus jo antroji pusė. Reikės būti atidžiam ir nepraleisti savo šanso.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žiemos pabaigoje labai pasiseks Žuvims. Jos sutiks savo tikrąją meilę. Kad galėtų užmegzti ir įtvirtinti santykius, joms teks sumaniai manevruoti tarp darbo, karjeros ir asmeninio gyvenimo. Mat Žuvims svarbu ir meilė, ir karjera, ir savirealizacija.

Ne viskas seksis lengvai. Smulkių barnių nepavyks išvengti, tačiau Žuvys visada sugebės surasti būdą, kaip lengvai susitaikyti. Todėl bus didelė tikimybė, kad šie santykiai bus apvainikuoti ilgai lauktomis vestuvėmis.

Meilę sunku surasti, lengva prarasti. Todėl tiems, kuriems pasisekė, patariame saugoti ir branginti savo mylimą žmogų.\

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite