Angle down Atgal

5 Zodiako ženklai, kurie lovoje yra tiesiog beviltiški

Ar kada nors susimąstėte ir palyginote savo partnerius? Kodėl vieni intymiame gyvenime buvo nepakartojami, o kiti, na... šiaip sau. Atsakymą į šį klausimą turi astrologai. Štai 5 Zodiako ženklai, kurie laikomi prasčiausiais meilužiais.

Avinas

Avinas yra gana tingus lovoje ir mano, kad tai visiškai gerai. Avinai labai vertina save, todėl nori, kad partneris žinotų, jog jiems jau pasisekė tiesiog miegoti su jais.

Jie išdidžiai leidžia partneriui atlikti visą darbą. Jei jų partneris yra drovus ir nedrąsus, visada sulauks kritikos, kad nesiima iniciatyvos.

Liūtas

Liūtas yra „džiunglių karalius“ ir mano, kad kalbant apie lovos reikalus jiems nereikia dėti per daug pastangų.

Iš pirmo žvilgsnio jie leidžia savo partneriui vadovauti, bet tiesa ta, kad Liūtas visada turi turėti visą kontrolę savo rankose.

Jie lovoje elgiasi savanaudiškai, labiausiai jiems rūpi pasitenkinti patiems, o jei partneriui neišeina, tai lieka jo paties problema.

Šaulys

Šis Zodiako ženklas labai mėgsta seksą. Tačiau problema yra ta, kad jis nėra toks kūrybingas lovoje ir mėgsta, kai partneris atlieka visą darbą.

Blogiausia, kad Šaulys tikrai nesiims iniciatyvos paįvairinti intymų gyvenimą, o dėl užklupusios rutinos apkaltins tikrai ne save, o savo partnerį.

Svarstyklės

Svarstyklės labai greitai praranda susidomėjimą, tai pasireiškia ir intymiame gyvenime. Jos nori išbandyti naujus dalykus, tačiau tuo pačiu metu nenori dėti jokių pastangų.

Jei susitikinėjate su Svarstyklėmis, vieną naktį būkite pasiruošę daugybei staigmenų lovoje, o kitą – visiškam štiliui.

Gerai tai, kad Svarstyklės – atsidavę ir mylintis partneriai, tačiau sekso srityje jos leis savo antrajai pusei būti lyderiu.

Vandenis

Šiam Zodiako ženklui patinka seksas, tačiau pagrindinė problema yra preliudija. Jiems įsijausti reikia daug laiko, be to, jie labai priekabūs antrosios pusės išvaizdai.

Tai yra kaina, kurią reikia mokėti, jei susitikinėjate su jais. Vandeniai nuolat reikalaus skirtingų pozų ir apatinio trikotažo, kol jūs prarasite bet kokią viltį, jog su jais įmanoma atsipalaiduoti ir tiesiog gerai praleisti laiką.

Lovoje jie nori matyti jūsų veiksmą, o patys tiesiog guli ir stebi. Nereikia ir sakyti, kaip tai erzina.

Parengta pagal herway.net

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite