Angle down Atgal

5 ženklai, kad lovoje jūsų partneris yra savanaudiškas

Seksas turėtų būti lygiavertis davimas ir gavimas, tačiau taip yra ne visada. Gali būti, kad turite partnerį, kuris yra susitelkęs tik į savo malonumą. Nėra savanaudiška norėti, kad seksualiniai poreikiai būtų patenkinti, tačiau egoistiška yra visiškai atmesti partnerio troškimus savo pačių naudai.

Įvertinkite šiuos ženklus, tai padės suprasti, ar jūsų partneris yra savanaudiškas lovoje.

  • Jam nerūpi ar jūs esate nusiteikusi intymiems santykiams. Jei jis galvoja tik apie tai, kaip jam patenkinti savo instinktus, jis to sieks itin atkakliai. Jei pasakysite, kad šiandien jums skaudą galvą, jis atkakliai jus įtikinės, kad po sekso jūsų sveikata pagerės. Jei jūs pasakysite, kad intymumo nenorite dėl prasidėjusių menstruacijų, jis bandys įtikinti, jog jis neprivalo „kentėti“ ir jūs turėtumėte sugalvoti būdą, kaip jį pamaloninti. Jei tokios ar panašios situacijos jums žinomos, neabejokite, jog jūsų lovos draugas yra itin savanaudiškas ir galvojantis tik apie save.

 

  • Jis nesidomi, kas jums patinka lovoje. Ne visiems patinka tos pačios pozos ar judesiai lovoje, todėl visada verta pasidomėti, kas patinka jūsų lovos partneriui, kad seksualinė patirtis būtų kuo malonesnė.

 

  • Jis niekada nelaukia, kol partnerė patirs orgazmą. Egoistiški partneriai dažniausiai propaguoja greitą seksą, trunkantį tiek, kol patys patiria malonumą ir partnerio norai, jausmai ir emocijos jiems nėra įdomūs.

 

  • Jis nesirūpina savo higiena. Intymi higiena yra svarbi ne tik norint kvepėti švara ir gaivumu, bet ir tada, kai norima džiaugtis sveiku lytiniu gyvenimu. Jei vyras retai naudojasi dušu ir higienos priemonėmis, nemalonių intymių „dovanėlių“ jūsų lovos partneris gali padovanoti ir jums.

 

  • Jis prašo užsiimti jums nepriimtinais žaidimais lovoje. Jei patiriate spaudimą užsiimti dalykais, kurie prieštarauja jūsų įsitikinimams, nutraukite šiuos jums malonumo neteikiančius santykius ir ieškokite kito partnerio.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite