Angle down Atgal

5 variantai, kaip panaudoti plaukų gumytę ir atnaujinti šukuoseną

Visoms moterims ir merginoms tikriausiai būna dienų, kai norisi padaryti kažką netikėto, naujo, maloniai nustebinti aplinkinius. Įsibėgėjęs pavasaris – tam pats tinkamiausias laikas. Miego drabužių ir laisvalaikio prekių ženklo „Differentwe“ viena iš įkūrėjų Anželika Šreder bei stilistė Julija Kirkliauskaitė kviečia išbandyti paprastą ir efektyvių būdą atsinaujinti – pasidaryti madingą šukuoseną! Šiek tiek pakeitę įprastos šukuosenos stilių, pasijusite romantikėmis, svajotojomis ar šelmiškomis gražuolėmis. Šukuosenai galite naudoti šilko, veliūro ar kitos medžiagos gumytę, o ją pasidaryti užtruksite tik kelias minutes.

1. Neįtikėtinai paprasta ir madinga šukuosena

Šią šukuoseną labai nesudėtinga pasidaryti namuose. Sugarbanokite plaukus, gražiai atskirkite dalį jų ir suriškite viršugalvyje į uodegytę. Palikite kelias garbanas priekyje. Tegul plaukai atrodo šiek tiek netvarkingai, šelmiškai ir jaunatviškai.

Šukuoseną galima surišti šilkiniu kaspinėliu, kuris suteikia savito žavesio. A. Šreder nuomone, šilko aksesuarai plaukuose atrodo prabangiai, medžiaga gražiai krenta ir neturi sintetinio blizgesio, o natūralus švelnus audinys nepeša plaukų.

2. Šukuosena su žavinga didele gumyte

Susukite įprastą kuodą viršugalvyje. Norėdama daugiau šarmo ir didesnio efekto panaudokite spalvingą, plačią, šilko, veliūro ar kitos medžiagos gumytę. Šukuoseną pasidaryti užtruksite 5 minutes ir jausitės nuostabiai tiek eidama į miestą, tiek į pasimatymą.

3. Šukuosena su kasyte

Pradėkite pinti kasytę nuo kaktos lik viršugalvio. Suriškite plaukus kaip galima aukščiau į „uodegą“. Ištiesinkite plaukus tam skirtomis priemonėmis. Kitas variantas būtų – surištus plaukus susukti į kuodą. Nepamirškite galutinio akcento ir panaudokite savo mėgstamiausią plačią gumytę. Jeigu dar paderinsite jos spalvą prie savo drabužių, atrodysite itin stilingai. Taip pasipuošusi neliksite nepastebėta ir sulauksite gausių komplimentų iš aplinkinių.

4. „Padykęs“ kuodukas

Jeigu jūsų plaukai ploni ir mažos apimties, šis kuodas bus puiki išeitis. Suimkite plaukus aukštai viršugalvyje ir suriškite. Sugarbanokite krentančius plaukus ir su segtukais prisekite į kuodo vidų. Panaudokite mėgstamiausią gumytę. Ji gali būti šilko, veliūro ar latekso. Priekyje palikite kelias garbanas. Su šia šukuosena atrodysite išdykusiai žavingai.

5. Šukuosenos sesėms ar draugėms

Dalyvaudamos šeimos šventėse lietuvės moterys vis dažniau stengiasi ne tik pačios atrodyti stilingai, bet ir suderinti šeimos narių drabužius. Tam ypač tinka vienodi aksesuarai. Skirtingomis šukuosenomis su vienodais aksesuarais galėtų pasipuošti mama ir dukra, sesės ar draugės šeimos šventėje ir vakarėlyje. Viena galite sugarbanoti plaukus ir surišti juos, o kita – susukti kuodą, abi pasipuoškite panašia gumyte ar kaspinu. Šukuosenas galite varijuoti ir pasirinkti labiausiai tinkančią iš pateiktų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite