Angle down Atgal

5 santykių klaidos, kurių geriau išvengti per Naujuosius

Šventinis laikotarpis sukelia didelį stresą visiems – vienišiems, draugaujantiems, susituokusiems ir išsiskyrusiems. Didelis stresas kartais tampa pagrindine priežastimi, kodėl elgiamės kvailai ir darome klaidas, dėl kurių Naujųjų rytas gali būti sugadintas.

5 santykių klaidos, kurių geriau išvengti per Naujuosius metus:

1. Skambutis buvusiajam

Apklausos rodo, kad kuo daugiau streso žmonės patiria per šventes, tuo didesnė tikimybė, jog susieks su buvusiais savo partneriais. Nors per šventes esame linkę į nostalgiją ir prisiminimus, bet skambutis buvusiam vaikinui yra didelė klaida. Prisiminkite priežastis, dėl kurių išsiskyrėte – nauji metai nėra geras laikas grįžti į žlugusius santykius.

2. Vienos nakties nuotykis su bendradarbiu

Vienos nakties nuotykis gali virsti ilga istorija, nes su bendradarbiu po Naujųjų metų matysitės dar tikrai ne kartą. Blogiausia, kad apie jus sužinos ir kiti bendradarbiai, tad tapsite apkalbų objektu visiems ateinantiems metams. Jei susižavėjimą bendradarbiui pajautėte Naujųjų išvakarėse, vertėtų palaukti bent iki naujų metų ryto, kad įsitikintumėte, ar jausmai yra pakankamai rimti.

3. Besaikės linksmybės

Naujieji – linksma proga švęsti, bet jei naujus metus sutiksite taip, lyg tai būtų paskutinis vakarėlis jūsų gyvenime, ryte nebenorėsite prabusti. Nepamirškite, kad nėra tokios taisyklės, jog naujus metus privaloma sutikti vakarėlyje, Naujųjų metų šventė gali būti jauki ir rami.

4. Emocijų proveržis

Per Naujųjų naktį neskubėkite prisiekti amžina meile pirmam sutiktajam, nereikalaukite sutuoktuvių žiedo iš mylimojo, neskelbkite skyrybų dėl ne vietoje padėtų šlepečių. Per Naujuosius gali užvaldyti stiprios emocijos, bet ryte jos gali išnykti taip pat greitai kaip ir atsiradusios.

5. Netikroviški lūkesčiai

Kiekvienais metais mes tikimės, kad mūsų Naujieji metai bus tobuli: mes atrodysime kaip Holivudo gražuolės, mylimieji mus lepins staigmenomis, o draugai bus pasiruošę padaryti viską, kad netrūktų geros nuotaikos. Iš tiesų Naujųjų naktis yra tik paprasta naktis, per kurią gali nutikti visko – gero ir blogo. Viena nesėkminga naktis negali sugadinti visų ateinančių metų, kurie bus puikūs, jei to norėsite.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite