Angle down Atgal

Grįžtant kelionėms lėktuvu: 5 gudrybės, kaip keliauti patogiai

Lietuvoje atšaukus karantiną ir pasauliui švelninat kelionių draudimus, padidėjo norinčiųjų keliauti skaičius. Didžioji dalis renkasi skrydžius lėktuvu. Kaip skrydį paversti komfortiška kelione ir po jos nesijausti pavargusiais?

Avalynė

Skrydžio metu kojos patinsta, todėl rekomenduojama rinktis laisvesnę avalynę, kuri nespaustų ir nevaržytų pėdų. Patariama nesiauti šlepečių – ekstremalios situacijos metu su tokiu apavu bus nepatogu greitai judėti, šlepetės neapsaugos nuo karščio ar aštrių daiktų.

Kompresinės kojinės

Šios kojinės padės išvengti vadinamojo „ekonominės klasės sindromo“. Kompresinės kojinės sumažins ir pėdų, kulkšnių patinimą bei skausmą, neleis susidaryti kraujo krešuliams ir vystytis kojų venų trombozei.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Patogi apranga

Skrendant lėktuvu reikia apsirengti patogiai, o ne madingai. Nesirinkite storo ir kvėpuoti odai neleidžiančio audinio bei aptemtų rūbų. Nepamirškite, kad lėktuvo salone temperatūra

Daugelis keliautojų pripažįsta, kad patogiausias rūbas – megztinis su gobtuvu. Jeigu neturite pagalvėlės, minkštas gobtuvas ją puikiai pakeis.

Ausų kištukai

Lėktuvo variklių keliamas ir salone esantis triukšmas kelia nepatogumų. Ausų kištukai prislopins triukšmą ir galėsite netrukdomi snūstelėti.

Pledas

Lengvas, mažai vietos užimantis pledas apsiklojus suteiks komforto. Ilgesnių skrydžių metu norėsite bent snūstelėti, o apsiklojus pledu tai padaryti jaukiau ir patogiau. Be to, pledas neleis pajusti vėsesnio oro lėktuvo salone.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite