Angle down Atgal

4 ženklai, kad įsimylėjote vyrą-vaiką

Kartais vyrai savo žodžiais ar veiksmais priverčia mus, moteris, giliau atsidusti ir pasiguosti, kad gyvename su dar vienu mažu vaiku. Jei dar tik neseniai užmezgėte santykius, apsvarstykite, ar visada norėsite turėti vyrą-vaiką. Santykių pradžioje visa tai atrodo linksma, tačiau ilgainiui tai gali atrodyti visai kitaip. Jei santykius kursite su vyru-vaiku, tai nusiteikite, kad neturėsite partnerio, kuriuo galėsite pasikliauti. Tikėtina, kad ir namų ruošos darbai, rūpinimasis vaikais bei šeimos finansais gali tapti tik jūsų galvos skausmu.

Pateikiame 4 ženklus, kurie rodo, jog galimai bendraujate su vyru-vaiku.

Vyras nuolat išsiblaškęs ir visada pamiršta svarbius dalykus

Tikriausiai įsivaizduojate situacijas, kurios dažnai nutinka turintiems vaikų: kažkur pamesta pirštinė, kažkur pavėluota, užmirštas svarbus vizitas pas gydytoją ir pan. Įsivaizduokite, kad visa tai nutinka ne vaikui, o vyrui. Ir taip nutinka nuolat. Visa tai gali atrodyti juokinga, bet taip yra tik pirmais kartais. O jei vyras pamirštų sumokėti paskolos įmoką, pamirštų pasiimti vaiką iš darželio, pamirštų jūsų ir vaikų gimtadienius. Užmaršumu ir atsakomybės stoka pasižymintys vyrai-vaikai gali niekada taip ir nepasikeisti.

Kalbos apie vaikus ir įpareigojančius santykius vyrui kelia paniką

Kai imate garsiai pasakoti savo ateities viziją, kurioje yra ir vaikai, ir galbūt bendra paskola būsto įsigijimui, pastebite vyro akyse atsirandančią paniką ir nunumaldomą norą bėgti. Tokia vyro reakcija būtų pateisinama tuo atveju, jei jūsų santykiai būtų dar pakankamai neseniai užsimezgę (santykių pradžioje tokios kalbos apie ateitį gali gąsdinti tiek vyrus, tiek moteris), tačiau jei jūs kartu jau pakankamai ilgą laiką – pasvarstykite, ar vyras, su kuriuo kuriate ateities planus, nebijo prisiimti atsakomybės, jei jį gąsdina vien jau kalbos apie bendrą jūsų ateitį. O galbūt jis jokios ateities su jumis net neplanuoja? Klausimų čia gali būti daugiau nei atsakymų, tad šioje situacijoje jums padės atviras pokalbis.

Vyras priklausomas nuo interneto ir kompiuterinių žaidimų

Kaip ir kitos priklausomybės, taip ir priklausomybė nuo interneto ir kompiuterinių žaidimų yra rimtas pavojus santykiams. Žinoma, kad kiekvienas gali turėti savo pomėgių ir kartais jais užsiimti, tačiau čia kalbame apie norą nieko kito neveikti, tik nuolat klajoti interneto platybėse arba būti įnikus į kompiuterinius žaidimus. Patikėkite, išsivaduoti iš šios, kaip ir iš kitų priklausomybių gniaužtų, nėra lengva, tačiau įmonama, jei, visų pirma, pats žmogus šito nori.

Vyras dėl visų savo nesėkmių kaltina kitus, bet ne save

Žmogus, kuris dėl savo visų problemų, nesėkmių ir nelaimių kaltina kitus, bus linkęs pats nuolat būti aukos vaidmenyje. Taip jis lyg nori pateisinti save. Nenustebkite, jei gyvendama su vyro-vaiko tipo asmeniu priekaištų išgirsite ir jūs. Pretenzijų galite sulaukti dėl visiškai nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių. Tokiam vyrui svarbiausia visą kaltę nustumti nuo savęs ir užkrauti ant kieno nors kito pečių.

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite