Angle down Atgal

4 paslaptys, kurių neturėtumėte sakyti savo vyrui

Net jeigu jūsų partneris yra geriausias jūsų draugas, yra dalykų, kuriais nereikėtų su juo dalintis. Štai kelios dažniausiai laikomos paslaptys, kurių moteris neturėtų atskleisti savo mylimajam.

Nesakykite, kad bendraujate su buvusiais

Šiais laikais daugybė žmonių išsaugo draugiškus ir gerus santykius su savo buvusiais partneriais. Žinoma, tai yra labai gerai, tačiau tokia žinia jūsų dabartiniam mylimajam greičiausiai nepatiks. Kalbėdami apie buvusius, galite įsivelti į bereikalingus ginčus ar sukelti pavydo bangas, kurios lėtai, bet užtikrintai pražudys jūsų santykius. Taigi, geriau pasilaikyti tuos skambučius ir žinutes sau.

Nesakykite, kad jums kažkas nepatinka vyro išvaizdoje

Nė vienas nesame idealus. Net ir jūsų partneris turi išvaizdos netobulumų, kuriuos jūs priimate, tačiau ne itin jais žavitės. Nesvarbu, ar tai būtų kreivas smakras, ar didelė nosis – šių dalykų žmogus pakeisti negali. Be to, jeigu atkreipsite į tai jo dėmesį, jūsų partneris gali netekti pasitikėjimo savimi ir pasijusti blogai. 

Nesakykite, kad jus erzina uošviai

Tai yra ta teritorija, į kurią bijo įžengti kiekvienas susituokęs žmogus. Dar blogiau, jeigu jūsų uošviai yra sudėtingo charakterio ar nesižavi jumis. Nors būtina atvirai kalbėtis su savo partneriu apie tai, kas jums nepatinka uošvių elgesyje, darykite tai atsargiai ir konstruktyviai. Geriau nepradėti pokalbio žodžiais „man labai nepatinka tavo tėvai!“.

Nesakykite apie geriausią seksą su kitu

Jeigu pats įsimintiniausias, kelius lenkiantis seksas jūsų gyvenime buvo ne su jūsų partneriu, nė negalvokite jam apie tai sakyti. Net jeigu norite, kad mylimojo įgūdžiai pagerėtų ir jis gautų patarimų iš jūsų praeities, susilaikykite – tokie žodžiai gali smarkiai įžeisti vyrišką ego.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite