Angle down Atgal

4 būdai, kaip subtiliai užsiminti apie savo meilę

Gyvenime yra daug akimirkų, kai susiduriame su žmonėmis, kurie mums patinka ir kurie mus unikaliai traukia. Jaučiame stiprią trauką, bet negalime tiesiogiai išreikšti savo meilės jiems. Tokiais atvejais subtilios užuominos ar kūno kalba gali padėti. Tai ypač naudinga tiems žmonėms, kurie yra pernelyg drovūs atvirai prisipažinti apie savo jausmus. Štai keletas patarimų, kaip subtiliai parodyti savo dėmesį jums patinkančiam žmogui, atvirai nesakant, kas yra jūsų širdyje.

Dažnai sakykite komplimentus

Visiems patinka sulaukti komplimentų. Išgirsti komplimentai leidžia pasijausti mylimu, mėgstamu ir pastebėtu. Taigi, jei norite subtiliai išreikšti savo jausmus, neužmirškite kartkartėmis pagirti jums patinkančio žmogaus.

Parodykite susidomėjimą patinkančio asmens hobiais

Turi būti kažkas, kuo jūsų simpatija aistringai užsiima, nesvarbu, ar tai būtų futbolas, ar šokiai, ar dainavimas, ar kas nors kita, tiesiog parodykite, kad domitės jų aistra ir pomėgiais, ir jie tikrai tai įvertins.

Pradėkite pokalbį su jais

Puikus būdas išreikšti savo simpatiją yra iniciatyva pradėti pokalbį. Būkite drąsus, juk pokalbio tema gali būti ir apie šiandienos orą. Svarbu žengti pirmąjį žingsnį, tai padės jums patinkančiam žmogui žinoti, kad jus domina pokalbis su juo.

Palaikykite akių kontaktą

Jei esate intravertas ir esate pernelyg drovus, kad pradėtumėte su jais pokalbį ar apipiltumėte juos komplimentais, visada galite su jais palaikyti akių kontaktą. Ilgalaikis akių kontaktas yra puikus būdas parodyti savo susidomėjimą kažkuo ir pranešti jam apie savo jausmus.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite