Angle down Atgal

36 metais jaunesnė signataro Broniaus Genzelio žmona: „Bronius labai populiarus tarp moterų, buvo ne viena, siekusi mus išskirti“

„Vieni priklausomi nuo alkoholio, kiti nuo lošimų, o aš esu priklausomas nuo moterų“, - kartą sakė Kovo 11osios akto signataras, buvęs Seimo narys ir filosofas Bronislovas Genzelis. Tą priklausomybę jis patvirtino, kai, sulaukęs 84-erių, vedė antra kartą. Antrąja jo žmona tapo perpus jaunesnė, 48 metų odontologė Mėnulė Muldarytė-Genzelė. Pasakojimas apie Genezių šeimą – šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

Bronislovas prieš penketą metų liko našliu, kai Anapilin iškeliavo jo žmona Apolonija. Tačiau garbaus amžiaus vyras tikina iškart žinojęs, kad netrukus susiras naują žmoną. Bronislovas ir naujosios jo žmonos Mėnulės tėtis kadaise buvo draugai, tad signataras Mėnulę pažinojo nuo mažumės, kai ji buvo dar vaikas.

Mėnulė neslepia, tuomet kai pradėjo bendrauti su Bronislovu Genzeliu artimiau, sužinojo, kad jo siekia ne viena atkakli dama. „Bronius tikrai labai populiarus tarp moterų, jos nuolat sukasi kažkur aplink, vienos nori jausmų, kitos įsivaizduoja, kad galbūt gaus pinigų“, - intriguoja Mėnulė. Signataro žmona pasakoja, kad Bronislovas sulaukė ne vieno skambučio iš suinteresuotų moterų, kurios siekė ne tik dėmesio, bet ir prašė pinigų.

Moteris puikiai supranta, kad daugelis nepatikliai žiūri į jos ir 84erių signataro santuoką. Kam patraukliai, 36 metais jaunesnei odontologei reikėjo tekėti už garbaus amžiaus signataro, - stebisi daugelis.

„Man kuždėjo, kad gal jis turi kokią salą Viduržemio jūroje su didele vila, bet, deja, pas mus namuose nėra nei auksinių rankenų, nei auksiniųbtualetų. Aš savo kraityje atsinešiau daugiau turto negu užgyveno Bronius“, - šį pirmadienio vakarą pasakos moteris.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite