Angle down Atgal

3 vakaro klaidos, kurios gali sugadinti kitą dieną

Tinkama miego rutina neturėtų būti nuvertinama, nes retas kuris gali būti produktyvus visą darbo dieną, jei naktį miegojo prastai.

Galite manyti, kad viską darote teisingai – prieš miegą neprisivalgote, nevartojate alkoholinių gėrimų ir pernelyg ilgai nenaktinėjate, tačiau to tikrai negana, rašo Thisisinsider.com.

Štai 3 klaidos, kurios gali sugadinti visą dieną:

1. Jūs naudojatės telefonu prieš pat miegą.

Puikiai žinote, jog technologijos lovoje jums ne į naudą, tad prieš miegą skaitote knygą. Vis tik, jei prieš pat užmerkdami akis trumpam į rankas paimate telefoną, turbūt nė nepajuntate, kaip pasitikrinate el. paštą ar peržiūrite socialinių tinklų naujienas.

Jei nakčiai palikti telefoną kitame kambaryje jums per sunku, pasidėkite jį į stalčių arba bent jau kiek toliau nuo lovos.

2. Jūsų lovoje – netvarka.

Nebūtina lovos kloti kasdien, tačiau jei atsigulę į lovą turite tvarkytis pagalvę, ieškoti antklodės ar taisyti nuslydusią paklodę, į gera tai neišeis.

Jei rytais lovos kloti neketinate, bent jau susitvarkykite ją taip, kad atėjus miego laikui galėtumėte iš karto kristi į patalus ir saldžiai miegoti.

3. Prieš miegą jūs skaitote, žiūrite filmą ar kalbatės apie kažką, kas jus erzina.

Puiku, jei tai jūsų miego neveikia, tačiau jei po tokių filmų ar pokalbių kurį laiką negalite užmigti, nes į galvą lenda įkyrios mintys, pats laikas išmokti prieš miegą neapsunkinti savęs tokiomis temomis.

Kokybiškas miegas yra būtinas produktyviam darbui, tad nemanykite, kad miegodami mažai darbo dienomis galėsite atsigriebti savaitgaliais. Puikus miegas yra būtinas kasdien.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite