Angle down Atgal

3 vaikų tipai: kuriam priklauso jūsiškiai?

Kodėl tu neatitrauki akių nuo telefono - va tavo draugas Kostas tai laisvalaikiu piešia. Kaip tai neturi, ką veikti? Kaimynų Urtė tai visada užsiėmusi! Jeigu turite vaikų, tai šios frazės turėtų skambėti pažįstamai. Galbūt net iki skausmo. Atsidusote? Ir teisingai. Jūs toks ne vienas. Įkvėpkite, iškvėpkite ir skaitykite toliau. Sužinosite, kokiam tipui priklauso jūsų vaikas ir kaip jį sudominti, kad galėtumėte rasti ramią valandėlė SAU ir puodeliui arbatos.

Kibervaikas

Telefonas, televizorius, planšetė – nesvarbu, kas – svarbu, kad yra ekranas ir kažką rodo. O vaikas, lyg mygtuką paspaudus, „išplaukia“ iš namų aplinkos į anapus ekrano esančią erdvę ir, regis, nei girdi jūsų, nei mato.

Ką daryti?

Padovanokite jam „Magic Pad“ piešimo lentą, kurios forma ir dydis labai panašus į planšetę. Telefoną ar planšetę nuolatos rankose norintis laikyti vaikas išpildys šį savo troškimą su kaupu. Integruotos LED lemputės apšvies ekrane esantį piešinį ir bus dar artimesnis kiberekranui. Vaikas bus laimingas galėdamas rinktis iš 8 šviesų efektų.

Be to, šis „Magic Pad“ ekranas nekenkia akims ir lavina vaizduotę, ko negalėtume pasakyti apie išmaniuosius įrenginius.

Menininkas svajoklis

Taip, kaip ir visi vaikai, jis mėgsta žiūrėti filmukus, bet kai ekrano nėra šalia, čiumpa pieštukus ir bando ant popieriaus lapo perkelti mėgstamus herojus, spalvina juos ir savo kūrinius kabina prie lovos, kad nupiešti superherojai būtų šalia ir naktį.

Ką daryti?

Padovanokite jam „Magic Pad“ šviečiančią piešimo lentą. Prie jos pridedami 3 dvipusiai NEONINIAI flomasteriai ir net 30 trafaretų. Pora valandų laisvo laiko su puodeliu kavos ir žurnalu – garantuota. Savo piešinį vaikas ne tik galės pasidėti prie lovos, bet ir įjungti šviesos efektą, tad net tamsos bijantis mažylis su savo ryškiaspalviu piešiniu lovelėje jausis drąsiai. Piešimo lentos galinėje pusėje yra siurbtukai, su kuriais ją galite pritvirtinti prie lygaus paviršiaus,

Savo piešinį vaikas galės nutrinti pridedama šluoste ir piešti iš naujo, o jūs sutaupysite laiko, nes po kūrybinių vaikų bandymų nereikės šveisti apipaišytų baldų.

Žiniukas

Jam įdomu, iš kur jis atsirado, prašo jūsų nupiešti, kaip atrodo Kanados vėliava, smalsiai susipažįsta su raidėmis, skaičiais, geometrinėmis formomis, o važiuojant automobiliu arba klausinėja visko ir apie viską nesustodamas, arba verkšlena, kad NĖRA, KĄ VEIKTI.

Ką daryti?

Padovanokite jam „Magic Pad“ šviečiančią piešimo lentą. Su ja mažasis smalsuolis galės ne tik piešti, bet rašyti raides, skaičius, spręsti jūsų sukurtas rašymo, skaitymo, skaičiavimo ar pasaulio pažinimo užduotėles. Šviesų efektai dar labiau sustiprins pergalės jas įveikus džiaugsmą.

„Magic Pad“ galėsite pasiimti ir keliaudami. Vaikai nesiskųs nuoboduliu, o jūs išvengsite netvarkos ir apipaišytų sėdynių.

Kur rasti šių puikių dovanų? Čia!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite