Angle down Atgal

3 patys „nešvariausi“ Zodiako ženklai. Kas žaidžia be jokių taisyklių?

Maži nešvarūs triukai – jais dažnai užsiima žmonės, iš kurių, kaip sakoma, galima tikėtis pačių netikėčiausių veiksmų. Nors ir atrodo, kad seniai pažįstate žmogų ir stengiatės su juo nekonfliktuoti, tačiau labai sunku nuspėti, kas šį kartą gali jį privesti prie neteisingo elgesio. Astrologai atskleidė, kurie 3 Zodiako ženklai yra patys „nešvariausi“ ir mėgsta žaisti be jokių taisyklių. Geriau jų pasisaugokite!

Jų elgesys – nenuspėjamas

Tokį elgesio tipą žymi žvaigždynas, po kuriuo gimė toks „herojus“. Kurie zodiako ženklai yra būtent tokie?

Vėžys

Uždari, tarsi visą laiką būtų savo „pasaulėlyje“, šio ženklo atstovai savo veiksmais yra labai nenuspėjami. Žinokite, kad juos gali išprovokuoti bet koks jūsų pasakytas žodis. Ypač būkite ypač atsargūs, jei ketinate juos kritikuoti. Jie blogai suvokia bet kokius jiems skirtus komentarus. Saugumo sumetimais Vėžiai yra pasirengę palikti savo „prieglobstį“, tada jau nelaukite nieko gero.

Dvyniai

Zodiako ženklas suteikia dvejopą šių atstovų pobūdį, todėl būkite pasirengę staigiam Dvynių ženklo nuotaikos pokyčiui. Būtinai jam priminkite, kad prieš 5 minutes jūs linksmai juokėtės kartu, o dabar jūsų pašnekovas niūrus, žvelgia į jūs iš viršaus ir negali paaiškinti, kas sukėlė tokį jo elgesį. Tai ženklas – tikėkitės nešvarių triukų ir blogo elgesio, jei, žinoma, jie laiku nenurimsta.

Svarstyklės

Pusiausvyros ir harmonijos troškimas Svarstyklėse pasireiškia labai nemalonia forma – nesugebėjimu priimti sprendimų ir nuolatiniais svyravimais, abejonėmis. Tai daro juos žalingais pašnekovais, pasirengusiais jus priversti vilkti jų neryžtingumą. Bet net ir bendrai priimtas sprendimas gali atsisukti prieš jus, jei ne viskas pavyks sklandžiai. Būkite atsargūs, kad Svarstyklės nepradėtų jūsų kaltinti dėl nesėkmių ir kad nepakliūtumėte į skandalą.

Ar jums teko sutikti šių zodiako ženklų atstovus? Ar galite patvirtinti, jog jie – patys „nešvariausi“? Lauksime jūsų nuomonės komentaruose!

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (6)

Taip pat skaitykite