Angle down Atgal

3 me­tų mer­gy­tei – gim­ta­die­nio tor­tas su tra­giš­ka fil­mu­ko sce­na

Gim­ta­die­nis aso­ci­juo­ja­si su links­my­bė­mis, do­va­no­mis, džiaugs­mu, ta­čiau vie­nos mer­gai­tės gim­ta­die­nio tor­tas ge­ro­mis emo­ci­jo­mis nė ne­kve­pia. Tie­sa, tam yra prie­žas­tis.

Trejų metų mergytė gimtadienio dienai užsiprašė torto su animacinio filmuko „Liūtas karalius“ scena. Pati jubiliatė sumanė, kad ant saldaus skanėsto turi būti pavaizduota tragiška scena. Gudri mergaitė turėjo mintyse rimtą planą.

Tviteryje savo dukterėčios nuotraukas šalia gimtadienio torto įkėlė teta Casey Feigh. Trejų metukų proga Leona panoro mėgstamo filmuko tematikos torto. Tik niekas nenumanė, kodėl jame pavaizduota skaudžiausia filmuko scena – Mustafos mirtis sūnaus akivaizdoje.

Pasak Casey, dukterėčia pasirinko tokią vietą dėl to, jog manė, kad visiems svečiams bus pernelyg gaila valgyti šį tortą... Todėl jis visas atiteks jai vienai!

Konditeriai išties pasistengė ir puikiai atkartojo sceną. Nuo torto viršaus į apačią žvelgia mažylis Simba, kuris apačioje regi nukritusį ir žuvusį tėtį. Beje, geriau įsižiūrėjus, matomi net Mustafos letenų pėdsakai, kai jis dar stengėsi išsilaikyti ant skardžio, bet nuslydo.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite