Angle down Atgal

3 ergonominės kėdės privalumai, išskiriantys ją iš kitų kėdžių

Sparčiai populiarėjant dinamiškam darbo stiliui, ergonominės kėdės tampa nepamainomu ofiso baldu įvairaus tipo biuruose. Ergonominės kėdės – puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia užtikrinti aukščiausią komforto lygį darbo metu. Ergonominės kėdės palankiai vertinamos ne tik dėl savo patogumo ir funkcionalumo. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai įvardija 3 pagrindinius ergonominės kėdės privalumus, kuriais ji išsiskiria iš kitų biuro kėdžių.

1. Ergonomiška kėdė padeda užtikrinti gerą savijautą darbo metu

Vienas esminių ergonominės kėdės privalumų – ergonomiška kėdė užtikrina gerą savijautą: ilgainiui padeda išvengti fizinio nuovargio bei stuburo, kaklo skausmų. Ergonomiška kėdė sukurta specialiai tam, kad padėtų išspręsti nepatogaus sėdėjimo problemas. Dėl šių priežasčių ergonominės kėdės puikiai tinka nuolatinį sėdimą darbą dirbantiems biurų darbuotojams, nes padeda išsaugoti taisyklingą jų laikyseną.

Dar vienas svarbus faktas – ergonomiška kėdė skatina dinamišką sėdėjimą. Dinamiškas sėdėjimas teigiamai veikia sveikatą: jis mankština raumenis, pagerina kraujotaką bei padeda sumažinti apkrovą apatinei nugaros daliai.

Pravartu žinoti, kad tik tinkamai parinkta ergonomiška kėdė garantuoja aukščiausią patogumo lygį. Tai reiškia, kad idealiai darbuotojo poreikius atitinkanti ergonomiška kėdė gali ne tik padėti išvengti įvairių sveikatos problemų, tačiau taip pat palaikyti aukštą produktyvumo lygį bei darbingą nuotaiką.

OAG. Vaidoto Darulio nuotr.
OAG. Vaidoto Darulio nuotr.

2. Ergonominės biuro kėdės yra nesudėtingai, intuityviai reguliuojamos

Aukštos kokybės ergonominės biuro kėdės skiriasi nuo įprastų kėdžių tuo, jog turi nesudėtingai, intuityviai reguliuojamą mechanizmą su papildomais reguliuojamais priedais (galvai, rankoms, juosmeniui), kurie leidžia individualiai kiekvienam vartotojui pasirinkti optimalų pritaikymą.

Dar vienas šiuolaikinės ergonominės biuro kėdės privalumas – galimybė reguliuoti daug funkcijų: sėdynės slankiojimą pirmyn ir atgal, sėdynės pasvirimą aukštyn, sinchroninį sėdynės ir atlošo judėjimą, porankių įvairiapusį (3D) judėjimą ir kt.

Siekiant maksimaliai išnaudoti ergonominės kėdės teikiamus patogumus, patariama tinkamai, pagal kiekvieno sėdinčiojo poreikius, sureguliuoti šiuos pagrindinius ergonominės biuro kėdės parametrus (jei jie yra pasirinktoje ergonominėje kėdėje):

  • ergonominės kėdės atlošą (pasvirimo kampą, aukštį ir kt.);

  • ergonominės kėdės aukštį;

  • stuburo atramą (juosmens srities išlinkimo palaikymo dydį ir kt.);

  • parinkti tinkamą ergonomiškos kėdės sėdimosios dalies dydį;

  • nustatyti reikiamą ergonominės biuro kėdės sėdimosios dalies gylį;

  • kitas ergonominės biuro kėdės dalis (porankių padėtį, galvos atramos aukštį ir kt.).

3. Ergonominės ofiso kėdės – stilingos, lengvai derinamos prie bet kokio interjero

Be daugelio kitų teigiamų savybių, kurias turi ergonominės ofiso kėdės, skirtingų biuro baldų gamintojų siūlomos modernios ergonominės kėdės pasižymiu dar ir unikaliu dizainu, o dauguma jų yra lengvai priderinamos prie bet kokio interjero.

Modernios ergonominės ofiso kėdės dažnai gaminamos ne tik iš stilingų, tačiau taip pat ir iš funkcionalių audinių, pro kuriuos lengvai cirkuliuoja oras, todėl ant jų be jokių papildomų rūpesčių galima sėdėti net ir karštą vasaros dieną.

Tarptautinė biuro baldų įmonė NARBUTAS savo klientams siūlo išskirtinio stiliaus ergonominių kėdžių pasirinkimą. Stulbinanti skirtingų ergonominių ofiso kėdžių spalvų, raštų, audinių ir kt. įvairovė kiekvienam klientui suteikia galimybę išsirinkti geriausią sprendimą. Biuro baldų gamintojo ergonominės ofiso kėdės – kokybiškos bei tarnausiančios ne vienerius metus.

YARA INTERNATIONAL. Dariaus Petrulaičio nuotr.
YARA INTERNATIONAL. Dariaus Petrulaičio nuotr.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite