Angle down Atgal

3 agresyviausios moterys pagal Zodiako ženklą

Žmonės agresiją dažniausiai priskiria vyriškai lyčiai. Tačiau pabandykite artimiau susipažinti su bet kuria iš šių moterų ir greitai suprasite, kad žiaurumas ir agresija neturi lyties, skelbia portalas thoughtnova.com.

Manote, kad tik vyrai gali būti šalti ir be emocijų? Šių 3 Zodiako ženklų atstovės privers jus gailėtis kad gimėte – jos, pasak astrologų, pačios agresyviausios.

1. Skorpionas

Šios moterys yra apdovanotos grožiu, tačiau tai taip pat turi vidinę tamsiąją pusę.

Jos meistriškai geba manipuliuoti kitais ir nerodo jokio gailesčio.

Skorpionės kruopščiai analizuoja aukos silpnybes ir su malonumu panaudoja jas.

Vis dėlto, nors šios moterys puikiai moka sukelti kitiems skausmą, jos to nedaro beatodairiškai. Puolimas dažnai yra tik Skorpionių gynybos forma, todėl nevertėtų jų provokuoti. Beje, kerštauja Skorpionės atvirai ir su pasimėgavimu, tai dar viena priežastis nekaišioti joms pagalių į ratus.

2. Vėžys

Vėžio moterys gali būti pačios mieliausios ir rūpestingiausios būtybės Žemėje, bet vargas jums, jei jas nuliūdinote ar sutikote bjaurios nuotaikos. Galite būti beveik tikri, kad tuomet tai bus vienas blogiausių susitikimų, kuriuos galite atsiminti.

Vėžio moterys turi itin išreikštą temperamentą.

Tai reiškia didelį jų jautrumą ir norą įgyvendinti visus parengtus keršto planus. Savo aukoms jos ypač mėgsta krėsti niekšiškas išdaigas.

Laimei, šios moterys nelinkusios smurtauti fiziškai ar muštis.

3. Avinas

Avino moterys įprastai yra linksmos ir šaunios kompanionės. Bet užtenka padaryti vieną klaidą ir galite manyti, kad asmeniškai sutikote Šėtoną.

Avino moterys moka save apginti. Be to, jų mąstymas gana vyriškas ir pragmatiškas, jos dažnai užima vadovaujančias pozicijas.

Kai tai sumaišoma su karštu jų temperamentu, užsispyrimu ir cinizmu, galite tikėtis, kad skrudintuvas skris tiesiai jums į galvą, jei tik suerzinsite šią moterį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite