Angle down Atgal

„Ruukki“ 25-ojo jubiliejaus proga išsigrynina veiklos kryptį – sieks dar aukštesnės gaminių kokybės

Birželį kompanija „Ruukki Construction“  paminėjo savo 25-ąjį veiklos Lietuvoje jubiliejų.  Plieninių stogų, fasadų apdailos, daugiasluoksnių plokščių ir kitų statybinių medžiagų iš plieno gamyba užsiimanti įmonė nusprendė išgryninti savo veiklos kryptį ir visą dėmesį sutelkti į stogams ir pastatų atitvaroms skirtų produktų vystymą.

Atsisakyta vieno padalinio

Balandžio pabaigoje „Ruukki Construction“ paskelbė apie vieno iš savo padalinių perleidimą Vokietijos investicinei kompanijai „Mutares“. Perleistasis „Building Systems“ padalinys užsiėmė metalo konstrukcijų projektavimu, gamyba ir montavimu. Nepaisant to, kad šis padalinys sudarė kone penktadalį bendrųjų įmonės pardavimo pajamų, nuspręsta, kad jo atsisakyti verta, siekiant sutelkti visą dėmesį į pagrindinių verslų auginimą.

Atsisakius metalo konstrukcijų, „Ruukki“ galės kryptingai siekti augimo gyvenamajai, komercinei ir pramoninei statybai skirtų produktų gamyboje.

 „Building Systems“ priklausiusi gamykla veikė ir Lietuvoje, Gargžduose. Pasikeitus savininkams, Gargždų padalinys pakeitė pavadinimą į „Nordec“.

Aukšta kokybė reikalauja investicijų

„Ruukki Construction“ vadovai pripažįsta, kad siekiant užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę, būtina nemažai investuoti. Todėl įmonė tikslingai skiria investicijas tiek kitų įmonių įsigijimui, tiek techninio gamybos proceso modernizavimui.

Štai pernai „Ruukki“ įsigijo vieną didžiausių Suomijoje stogų saugos elementų gamyklą „Piristeel“, investavo nemažai lėšų į naujus stogų dangų, fasadų apdailos gamybos įrenginius.

Daug dėmesio skiriama ir ekologijai. Draugiškesni aplinkai „Bio-based Technology“  produktai ne tik tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą, bet ir yra atsparesni bei tarnauja gerokai ilgiau.

Pasak „Ruukki Products“ verslo vadovo Lietuvoje Mariaus Eidukonio, klientai vis labiau vertina tvarius produktus, renkasi aukštesnę kokybę ir ilgaamžiškumą.

Kontroliuoja visą gamybos procesą

Bendrovė „Ruukki“ Lietuvoje šiuo metu turi jau daugiau nei 140 prekybos vietų. Įmonė užsitarnavo klientų pasitikėjimą, nes pati kontroliuoja visą gamybos procesą – nuo geležies rūdos iki galutinio produkto. Kadangi procesas vyksta be jokių tarpininkų, bendrovė šimtų procentų atsako už kiekvieno savo gaminio kokybę, tikslumą ir patvarumą.

 „Ruukki Construction“ – plieninių, stogams ir sienoms skirtų statybos produktų gamintoja. Bendrovėje dirba apie 1500 darbuotojų, įmonė valdo 10 specializuotų gamyklų ir užima tvirtas pozicijas 10-yje Europos šalių. Pernai įmonės grynoji apyvarta siekė 470 mln. eurų. „Ruukki“ priklauso „SSAB“ metalurgijos koncernui, tvirtai laikosi vertybinių nuostatų ir yra sukaupusi ilgalaikę patirtį plieno ir statybų pramonės srityse.

Bendrovė „SSAB“ – Šiaurės Europos ir JAV plieno gamybos įmonė, veikianti daugiau nei 50-yje šalių, jos akcijos įtrauktos į pagrindinį vertybinių popierių biržos „Nasdaq Stokholm“ ir antrinį „Nasdaq Helsinki“ sąrašą.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite