Angle down Atgal

2021 metų Lietuvos Taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybų pavasario etape puikiai pasirodė Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ sportininkai

Šių metų Lietuvos Taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybų pavasario etape puikiai pasirodė Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ sportininkai.

2021-05-01/02 Lietuvos Taurės baidarių ir kanojų irklavimo varžybų pavasario etapas D. ir Z. Survutų memorialas. Trakai

Suaugę 2002 ir vyresni. Jaunių a.gr. – 2003-2007.

Varžybose vyko atranka: suaugusiųjų dėl atstovavimo Lietuvai Olimpinėje atrankoje, jaunių, jaunimo dėl dalyvavimo Europos čempionate.

Šiaulių sportininkų: Sporto gimnazijos ir sporto centro „Atžalynas“ rezultatai:

Kanoja (1 diena 1000 m V ir 500 M) :

C-1 1000 Vyrai. Šioje rungtyje šiauliečiai nedalyvavo.

C-2 1000 Vyrai Šioje rungtyje šiauliečiai nedalyvavo.

C-1 1000 Jauniai. 3 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 04:28.780 +0:08.060, 10 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių 04:55.021 +0:08.451, 12 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių 05:01.170 +0:14.600, 14 vieta Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 05:09.513 +0:22.943 (16).

C-1 500 Jaunės 1 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių 02:45.513, 4 vieta Markevičiūte Marija 2007 Šiaulių 02:56.127 +0:10.614, 5 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių 03:05.902 +0:20.389 (7).

C-2 1000 Jauniai 1 vieta Golovač Artūras 2003 Elektrėnų ir Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 03:59.846, 5 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių ir Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 04:44.722 (7).

C-2 500 Jaunės 1 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių ir Maciūtė Neda 2005 Šiaulių 02:39.947 , 2 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių ir Markevičiūte Marija 2007 Šiaulių 02:59.415 +0:19.468 (3).

Iš 27 medalių 7

Kanoja (2 diena 200 m V, M) :

C-1 200 Vyrai 9 vieta Bucius Ernestas 2002 Šiaulių 00:57.160 +0:14.860 (10).

C-2 200 Vyrai Šioje rungtyje šiauliečiai nedalyvavo.

C-1 200 Jauniai 1 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:46.860, 2 vieta Golovač Artūras 2003 Elektrėnų 00:48.120 +0:01.260, 6 vieta Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 00:52.780 +0:05.920, 10 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių 00:56.700 +0:02.440 RO, 13 vieta Klimaitis Gabrielius 2006 Šiaulių 00:59.700 +0:05.440 (15).

C-1 200 Jaunės 1 vieta Baltrušaitytė Gabrielė 2006 Šiaulių 01:10.160, 2 vieta Markevičiūte Marija 2007 Šiaulių 01:11.380 +0:01.220, 4 vieta Dapkutė Rusnė 2007 Šiaulių 01:38.580 +0:28.420 (6).

C-2 200 Jauniai 1 vieta Golovač Artūras 2003 Elektrėnų ir Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:42.500, 5 vieta Dikšas Saulius 2005 Šiaulių ir Vanagas Enrikas 2005 Šiaulių 00:51.300 +0:08.800

Iš 21 – 4 iš viso iš 48 – 11 medalių

Baidarė (1 diena 1000 m V ir 500 M, 500 K-4 V):

K-1 1000 Vyrai. Šioje rungtyje šiauliečiai nedalyvavo.

K-2 1000 Vyrai 3 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių ir Nemanius Domas 2002 Šiaulių 03:56.321 +0:31.665, 4 vieta Dargis Ignas 2002 Šiaulių ir Palujanskas Matas 2002 Šiaulių 04:04.583 +0:39.927 (4).

K-4 500 Vyrai 1 vieta Maldonis Mindaugas 1991 Vilniaus, Maldonis Simonas 1993 Vilniaus, Lankas Aurimas 1985 Šiaulių, Ramanauskas Edvinas 1985 Šiaulių 01:25.585, 2 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių, Nemanius Domas 2002 Šiaulių, Petrauskas Julius 2000 Šiaulių ir Žumbys Armandas 2001 Šiaulių 01:35.229 +0:09.644. 3 vietaČižas Tadas 1979 Šiaulių, Dargis Ignas 2002 Šiaulių, Palujanskas Matas 2002 Šiaulių ir Srivkinas Tomas 1999 Panevėžio 01:40.086 +0:14.501 (3).

K-1 500 Moterys 1 vieta Vaitiekūnaitė Ieva 2000 Šiaulių 02:07.167 (3).

K-1 1000 Jauniai 9 vieta Bartkus Tomas 2003 Šiaulių 04:17.956 +0:23.777, 10/11 vieta Bratich Dario 2005 Šiaulių 04:32.033 +0:20.068, 14/15 vieta Andriuška Deimondas 2004 Šiaulių 04:19.980, 16/17 vieta Šablinskas Aronas 2005 Šiaulių 04:36.259 +0:24.294 RO 3 atrankinis Bratich Marco 2003 Šiaulių DNF, 9 v 1 atrankinis Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 05:12.196 +1:07.808 RO. (27).

K-1 500 Jaunės 4 vieta Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 02:22.868 +0:16.193 (15).

K-2 1000 Jauniai 11 vieta Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių ir Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių 04:52.503 +0:34.530 RO (11)

K-2 500 Jaunės 2 vieta Sabaliauskaitė Ugnė 2004 Plungės ir Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 02:15.974 +0:03.846 (8).

K-4 500 Jauniai 1 vieta Budrys Laurynas 2003 Šiaulių SG, Šličius Arūnas 2003 Šiaulių SG, Bratich Marco 2003 Šiaulių ir Nakčeris Ignas 2004 Panevėžio 01:33.605 , 2 vieta Stasiškis Mantas 2003 Panevėžio, Zavackis Nedas 2003 Panevėžio, Bartkus Tomas 2003 Šiaulių ir Kolelis Lukas 2004 Visagino 01:34.968 +0:01.363 (5).

Iš 54 -18

Baidarė (2 diena 200 m V, M) :

K-1 200 Vyrai 4 vieta Ramanauskas Edvinas 1985 Šiaulių 00:37.840 +0:00.780, 7 vieta Lankas Aurimas 1985 Šiaulių 00:38.280 +0:01.220, 10 vieta Žumbys Armandas 2001 Šiaulių 00:40.104 +0:01.752 RO, 11 vieta Petrauskas Julius 2000 Šiaulių 00:41.807 +0:03.455, 13 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių 00:42.827 +0:04.475 , 18 Čižas Tadas 1979 Šiaulių RO (18).

K-2 200 Vyrai 2 vieta Lankas Aurimas 1985 Šiaulių ir Ramanauskas Edvinas 1985 Šiaulių 00:34.340 +0:00.900, 4 vieta Petrauskas Julius 2000 Šiaulių ir Žumbys Armandas 2001 Šiaulių 00:38.680 +0:05.240 , 5 vieta Jackūnas Ignas 2002 Šiaulių ir Nemanius Domas 2002 Šiaulių 00:40.660 +0:07.220, 6 vieta Dargis Ignas 2002 Šiaulių ir Palujanskas Matas 2002 Šiaulių 00:41.600 +0:08.160 (6).

K-1 200 Moterys 1 vieta Vaitiekūnaitė Ieva 2000 Šiaulių 00:48.080 (3).

K-1 200 Jauniai 4 vieta Bratich Marco 2003 Šiaulių 00:41.540 +0:00.900 , 5 vieta Šličius Arūnas 2003 Šiaulių SG 00:42.200, 8 vieta Budrys Laurynas 2003 Šiaulių SG 00:44.400 +0:03.760 39/40 v 21/25 v Bratich Dario 2005 Šiaulių 00:47.480 +0:04.680, 21/25 v Andriuška Deimondas 2004 Šiaulių 00:47.040 +0:06.280, 30-33 v Šablinskas Aronas 2005 Šiaulių 00:50.610 +0:07.810, 39 v Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 00:54.815 +0:13.007 RO , 40 v Martinkus Erikas 2004 Šiaulių SG RO (41).

K-1 200 Jaunės 5 vieta Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 00:58.380 +0:10.440 (11).

K-2 200 Jauniai 12 vieta Povilaitis Motiejus 2007 Šiaulių 59 Talkačiovas Augustas 2007 Šiaulių 00:53.660 +0:11.220 (13).

K-2 200 Jaunės 2 vieta Sabaliauskaitė Ugnė 2004 Plungės ir Januškaitė Ereta 2003 Šiaulių 00:54.220 +0:03.660 (7).

Iš 30- 4

Šiauliečių laimėti medaliai: baidarė iš 80 medalių 22. Kanoja iš 48 – 11

Nuotraukose kanoja dvivietė kurioje antras Ignas Serafinas, kanojoje vienvietėje Gabrielė Baltrušaitytė ir dvivietėje su Neda Maciūte. Tai dalis Šaulių sporto sentro „Atžalynas“ sportininkų (tik kanojininkai ir kanojininkės) iškovojusių teisę dalyvauti birželio pabaigoje Europos baidarių ir kanojų jaunių čempionate Poznanėje birželio pabaigoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite