Angle down Atgal

Rugsėjį šių Zodiako ženklų atstovų santykiams gresia pavojus

Beveik visą rugsėjo mėnesį  meilės planeta Venera liks Liūto ženkle. Šiuo laikotarpiu galime tikėtis aistringų meilės prisipažinimų, dosnių dovanų ir tikrai gražių meilės gestų. Vis dėlto, meilės srityje šiuo laikotarpiu seksis tikrai ne visų Zodiako ženklų atstovams. Kai kurių ženklų atstovai gali tapti irzlūs ir pikti, o tai neigiamai atsilieps ir tarpusavio santykiams.

Astrologai teigia, kad šiuo laikotarpiu palanku nutraukti niekur nevedančius santykius ir susitelkti vien tik į ateitį. Rugsėjo 15 dieną vertėtų būti itin atsargiems – ši diena daugeliui mūsų gali būti lemtinga. Ypatingai didelio atsargumo vertėtų laikytis šiems žemiau įvardintiems Zodiako ženklams – jų tyko itin dideli pavojai.

Ožiaragis

Ožiaragiams gali tekti nerimauti dėl savo antrosios pusės elgesio. Gali būti, kad pavydui iš tiesų yra priežasčių, todėl jums vertėtų atvirai pasikalbėti su savo antrąja puse, ir išsiaiškinti, kas jums neduoda ramybės.

Jautis

Gali tekti priimti sprendimą nutraukti ilgai trunkančius santykius – nors toks poelgis tikrai pareikalaus nemažai valios pastangų, tačiau visa tai bus tik į naudą. Jei tektų atsisveikinti su savo partneriu, neskubėkite užmegzti naujų santykių: skirkite laiko sau, ir tada, kai jau būsite tam pasiruošę, horizonte tikrai pasirodys dėmesio vertas asmuo.

Skorpionas

Meilė ir pinigai didžiajai daliai Skorpionų yra glaudžiai susiję klausimai. Šiuo laikotarpiu gali kilti nesutarimų dėl finansų – situacija namuose taps labai aštri. Vis dėlto, astrologai pataria atsiriboti nuo finansinių rūpesčių – labai greitai pasirodys, kad jie buvo tokie menki, kad dėl jų tikrai neverta pyktis.

Vandenis

Vandenių laukia permainų metas. Jei kurį laiką meilės srityje buvo ramu, dabar galite tikėtis tikro uragano.  Šiuo laikotarpiu nesutarimų tikimybė bus labai didelė, tačiau žvaigždės pataria būti besąlygiškai atviriems ir atsižvelgiantiems į partnerio norus – būtent tai gali tapti laimingų santykių receptu.

Žuvys

Rugsėjo mėnuo nebus pats romantiškiausias. Nesulaukdami savo antrosios pusės palaikymo galite užmegzti romaną biure: nors iš pradžių atrodys, kad sutikote savo gyvenimo meilę, tačiau būkite atsargūs – tikėtina, kad netrukus teks grįžti pas savo partnerį ir atgailauti.

Vėžys

Jūsų netenkins dabartinė santykių situacija, todėl imsite dairytis į šalis. Vis dėlto, žvaigždės pataria neskubėti nutraukti santykių – svetimame sode žolė visada atrodo žalesnė, tačiau vėliau dėl savo sprendimo gali tekti labai gailėtis.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite