Angle down Atgal

2019 „Baltic cup“ baidarių ir kanojų regatos šiauliečių rezultatai

2019 rugpjūčiio 10-11 dienomis Limbažyje (Latvija) vyko Baltic cup baidarių ir kanojų regata visos vykusios rungtys ir šiauliečių, sporto centras „Atžalynas“ irkluotojų, atstovavusių Lietuvai rezultatai:

Rungtis ( pvz C- kanoja, 1 vienvietė), nuotolis, lytis, vieta , pavardė, vardas, gim. metai, miestas, laikas, atsilikimas nuo 1 v., Konkurentų sk.)

Kanoja:

C-1 1000 Men 2 vieta Murza Osvaldas 1995 Kauno 1 (Buvęs šiaulietis) 04:00.060 +0:01.440 (6).

C-1 1000 Junior Men 3 vieta Galavač Arturas 2003 Šiaulių (Elektėniškis už Šiaulių Talšos sp kl.) 04:20.180 +0:08.720, 5 vieta Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 04:23.040 +0:11.580, 9 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 04:40.240 +0:28.780. (16)

C-1 500 Women 1 vieta Serafinaitė Evelina 2000 Šiaulių 02:45.980 (3)

C-1 500 Junior Women 1 vieta Čerepokaitė Gabrielė 2001 Šiaulių 02:26.301, 2 vieta Kavaliauskaitė Gabrielė 2003 Šiaulių 02:52.233 +0:25.932 (3).

C-2 1000 Men 1 vieta Kuracionok Jevgenij 1994 Vilnius-Visaginas ir Murza Osvaldas 1995 Kauno buvęs šiaulietis 1 04:01.540 (2).

C-2 1000 Junior Men 3 vieta Gadeikis Mantas 2001 Plungės ir Galavač Arturas 2003 Šiaulių (Elektrėnų) 04:01.680 +0:00.780, 7 vieta Bucius Ernestas 2002 Šiaulių ir Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 04:34.000 +0:33.100 (9).

C-1 200 Junior Men 3 vieta Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:46.590 +0:00.830, 4 vieta Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 00:48.640 +0:02.880 (18).

C-1 200 Junior Women 1 vieta Čerepokaitė Gabrielė 2001 Šiaulių 00:54.500, 2 vieta Kavaliauskaitė Gabrielė 2003 Šiaulių 01:07.480 +0:12.980 (5)

C-1 200 Men 2 vieta Murza Osvaldas buvęs šiaulietis1995 Kauno 1 00:42.480 +0:00.340 (11).

C-1 200 Women 2 vieta Serafinaitė Evelina 2000 Šiaulių 00:58.880 +0:01.180 (3).

C-2 200 Junior Men 2 vieta Galavač Arturas 2003 Šiaulių (Elektrėnai) ir Serafinas Ignas 2003 Šiaulių 00:42.480 +0:00.660, 5 vieta Bucius Ernestas 2002 Šiaulių ir Povilaitis Vytas 2001 Šiaulių 00:45.820 +0:04.000 (9).

C-2 200 Men 1 vieta Kuracionok Jevgenij 1994 Vilnius-Visaginas ir Murza Osvaldas 1995 Kauno 1 00:41.980

Baidarė:

K-1 1000 Men Šiauliečių nėra.

K-1 1000 Junior Men Šiauliečių nėra.

K-1 500 Women Šiauliečių nėra.

K-1 500 Junior Women Šiauliečių nėra.

K-2 1000 Men Šiauliečių nėra.

K-2 1000 Junior Men Šiauliečių nėra.

K-2 500 Junior Women Šiauliečių nėra.

K-4 500 Men Šiauliečių nėra.

K-2 500 Women Šiauliečių nėra.

K-4 500 Junior Men 8 vieta Jackūnas Ignas 2002 Sportomanas, Nemanius Domas 2002 Sportomanas, Petrauskis Matas 2002 Šiaulių ir Šukys Matas 2003 Šiaulių SG 01:38.340 +0:08.040 (9).

K-4 500 Women Šiauliečių nėra.

K-4 500 Junior Women Šiauliečių nėra.

K-1 200 Junior Men 2 vieta Liaudinskas Tomas 2001 Šiaulių 00:39.750 +0:00.540 (31).

K-1 200 Junior Women Šiauliečių nėra.

K-1 200 Men Šiauliečių nėra.

K-1 200 Women Šiauliečių nėra.

K-2 200 Junior Men 8 vieta Bartkus Tomas 2003 Šiaulių ir Bratich Marco 2003 Šiaulių 00:42.320 +0:04.240 (20).

K-2 200 Junior Women Šiauliečių nėra.

K-2 200 Men Šiauliečių nėra.

K-2 200 Women Šiauliečių nėra.

Nuotraukoje iš kairės, šiaulių atstovavusių Lietuvą kanojininkų komanda: Gabrielė Kavaliauskaitė, Ignas Serafinas, Vytas Povilaitis, bki federacijos prezidentas Aleksandras Alekrinskis, treneris Pranciškus Gadekis, Gabrielė Čerepokaitė, Evelina Serafinaitė ir Ernestas Bucius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite