Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - 2019–2020 m. Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos finalinės varžybos
Sportas2020 m. Kovo 9 d. 16:40

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

120754

Kovo 7–8 dienomis vyko 2019–2020 metų Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos finalinės varžybos.

Kovo 7-8 dienomis vyko 2019/2020 m. Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos finalinės varžybos

Pirmą dieną komandos kovojo dėl patekimo į finalą.

Kovo 7 d. rezultatai

Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ – Kauno r. „SM-Garliava“ (33:28)

Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida – Utenos DSC (37:28)

Kovo 8 d.

Rungtynės dėl 3 vietos

Kauno r. „SM-Garliava“ - Utenos DSC (29:27)

Rungtynės dėl 1 vietos

Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida - Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūnas“ (29:33)

tren. Birūta Vaitiekienė, Rimutė Kvedaravičienė

Lietuvos rankinio federacija įsteigė prizus 2019/2020 m. sezono GERIAUSIOMS Lietuvos rankinio čempionato moterų I lygos žaidėjoms, po rinkimų geriausia centro žaidėja - Lina Abramauskaitė (Šiaulių SC "Dubysa"-Porigida);

Finaliniame mače titulą gynusios klaipėdietės startavo užtikrintai ir įpusėjus pirmajam kėliniui jau buvo priekyje – 11:6. Per likusį pirmojo kėlinio laiką šiaulietės sugebėjo pagerinti savąjį žaidimą ir priartėjo – 13:16.

Po pertraukos „Dubysa-Porigida“ po tikslaus Rūtos Abramauskaitės metimo net ir išlygino rezultatą (17:17), tačiau išsiveržti į priekį neįstengė. Kurį laiką ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, kol klaipėdietės surengė lemiamą spurtą ir padidino atotrūkį iki 6 įvarčių – 25:19. Į šį reguliaraus sezono nugalėtojų spurtą finalinio ketverto šeimininkės jau nerado atsakymo. Nors šiaulietėms mačo pabaigoje vėl kiek pavyko priartėti, tačiau „Viesulo SC – Dragūno“ ekipa šventė užtikrintą pergalę – 33:29.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu ir vėl išsiskyrė Beatričė Ruseckaitė, pelniusi 9 įvarčius, po 5 kartus pasižymėjo Akvilė Tolvaišaitė ir Vanesa Grišmanauskaitė, 4 įvarčius pridėjo Ugnė Kavalenkaitė, 3 – Aušra Stroputė ir Austėja Rimkutė, 1 – Inesa Grišmanauskaitė, Samanta Klovaitė, Mireta Rūtytė ir Greta Makovskytė.

Šiaulietėms 8 pelnė Lina Abramauskaitė, 7 surinko Laura Tumaitė, po įmetė 4 Luka Jonaitytė ir Deimantė Pupšytė, po 2 – Rita Paukštė, Rūta Abramauskaitė, po 1 - Deimantė Laurinavičiūtė ir Gabrielė Sutkienė.

Klaipėdos rankininkės šį sezoną pirmoje vietoje baigė ir reguliarųjį sezoną, o praėjusiais „Viesulo SC – Dragūno“ merginos čempionėmis tapo taip nė karto ir nesuklupusi LRF moterų I-osios lygos kovose.

Šiaulių SC „Dubysa“-Porigida moterų rankinio komanda užėmė 2-ąją vietą iš 7 dalyvavusių komandų čempionate.