Instagram.com nuotr. / Stefanie prieš kelerius metus ir dabar
Angle down Atgal

19-metės noras tapti lėle šokiruoja: pirmos injekcijos – vos 13 metų

Iš Švedijos kilusi 19-metė Stefanie Mulic į save investavo jau apvalią sumą tam, kad būtų kuo panašesnė į savo idealą – lėlę Barbę. Pirmąsias injekcijas Stefanie susileido būdama vos 13 metų ir, kaip pati sako, nei neketina sustoti.

Pirmosios injekcijos paauglei mergaitei buvo leidžiamos į lūpas, kad šios atrodytų kiek putlesnės. Su metais injekcijų kiekis į lūpas buvo pamažu didinamas, kol pasiektas maksimalus norimas rezultatas.

Per metus kosmetinėms injekcijoms jauna moteris išleidžia net apie 14 tūkstančių svarų. Dar labiau šokiruoja faktas, kad tokį potraukį išvaizdos pokyčiams jai įskiepijo mama ir teta, kurios ir nuvedė dar paauglę mergaitę pas grožio specialistus.

Per kelerius metus – nuo 13 iki 19 metų – Stefanie putlinosi lūpas, tvarkė smakro liniją, skruostus, kėlė antakius, darėsi estetinį plombavimą, tempė odą.

Lūpų injekcijas (lip fillers – aut.) švedė leidžiasi kiekvieną mėnesį, kad tik, gink Dieve, lūpos neprarastų lėliško putlumo.

Ateityje jauna moteris neketina pasiduoti. Jos planuose – krūtų implantai, šonkaulių šalinimas, veido patempimas, klubų ir sėdmenų implantai, riebalų nusiurbimo operacija ir silikoniniai lūpų implantai.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite