Angle down Atgal

Visagino pirmokai gaus dovanėles

Visagino savivaldybė pasekė kitų Lietuvos savivaldybių geruoju pavyzdžiu ir šiais metais Visagino savivaldybės tarybos sprendimu buvo nuspęsta padovanoti mūsų pirmokams būtiniausių mokyklinių prekių rinkinį.

183 į pirmąją klasę atėjusiems moksleiviams įteikti Pirmoko mokyklinių prekių rinkiniai, kuriuose sukomplektuoti kanceliarinės prekės, maišeliai, sportinės kuprinės, gertuvės ir mėlynos spalvos indeliai maistui su savivaldybės herbu.

Pirmoji dovanos dalis buvo įteikta pirmokams rugsėjo 1 d. Mokslo ir žinių dienos proga, o šią savaitę į savivaldybę atkeliavo antroji dalis – kuprinės, gertuvės ir indeliai maistui su savivaldybės herbu.

Primename, kad parama mokymosi reikmenimis Visagino savivaldybės pirmokams skirta vadovaujantis Visagino savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašu, patvirtintu Visagino savivaldybės tarybos sprendimu, pagal kurį kiekvienam savivaldybės pirmokui, rugsėjo 1 d. atvykusiam į Visagino bendrojo ugdymo mokyklą, skiriama 50,00 Eur vertės parama mokymosi reikmenimis.

Ši savivaldybės dovana skirta visiems į pirmąją klasę atėjusiems savivaldybės moksleiviams, nepriklausomai nuo jų šeimų finansinės padėties.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite