Šiauliai

Kuršėnų sporto klubo „Edinas“ nuotr.

Reporteris OdetaŠaltinis: Etaplius.lt

115422

Jau trejus metus Vilniuje vyksta daugkartinio kikbokso čempiono Sergej Maslobojev (pravarde „Kuvalda“) organizuojamos rankų lenkimo varžybos.

Foto galerija:

Varžybose buvo per 80 dalyvių, kurie dėl čempiono vardo rungėsi skirtingose svorio kategorijose. Kaip ir kasmet turnyre dalyvavę Kuršėnų SK „Edinas“ atstovai skynė pergales. Kuršėniškiai užėmė net 17 prizinių vietų.

Vyrų PRO -70 kg kategorijoje Aidas Butnorius iškovojo pirmą vietą dešine ranka ir antrą kairia.

Su pasaulio ir Europos prizinių vietų nugalėtojais rankas lenkęs Amandas Šlekys iškovojo 3 vietą kategorijoje PRO -80 kg.

Dešine ranka vyrų PRO -90 kg kategorijoje čempionu tapo Rokas Petkus.

Megėjų kategorijoje +90 kg Giedrius Rimša laimėjo 1 ir 2 vietas.

Sunkiausioje vyrų PRO +100 kg kategorijoje prizininkai buvo Ernestas Rimša ir Edikas Petkus. Ernestas Rimša kaire ranka liko trečias, o dešine iškovojo 1 vietą. Edikas Petkus dešine pralaimėjo komandos draugui, tačiau dešine laimėjo 1-ąją vietą.

Moterų PRO +60 kg kategorijoje dalyvavo Gabrielė Butautaitė ir Angelė Lideikienė. Kaire ranka čempione tapo Angelė Lideikienė, įveikusi Gabrielę Butautaitę (2 vieta). Dešine ranka pirma vieta atiteko Gabrielei Butautaitei, o antra Angelei Lideikienei.

Absoliučioje svorio kategorijoje čempionais tapo Gabrielė Butautaitė ir Edikas Petkus, antrą vietą vyrų tarpe iškovojo Ernestas Rimša.