Angle down Atgal

16-mečių merginų futbolo rinktinė žais UEFA turnyre Suomijoje

Lietuvos 16-mečių merginų futbolo rinktinė atvyko į Suomiją. Čia komanda dalyvaus Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) Talenčių taurės („Development Cup“) turnyre.

Rolando Čepkausko treniruojama komanda pirmą kartą susirinko į stovyklą šiais metais. Nuo ketvirtadienio rinktinė treniravosi Kaune, o sekmadienio vidurdienį pasieks Helsinkį, iš kurio išvyks į „Eerikkila“ sporto kompleksą.

Pirmadienį 16-mečių rinktinė susitiks su bendraamžėmis iš Šveicarijos, trečiadienį rungtyniaus su Suomija, o penktadienį užbaigs varžybas dvikova su Ukraina.

„Ši komanda nauja. Mūsų tikslas yra sėkmingai pasirengti rugsėjį vyksiančioms Europos 17-mečių čempionato atrankos varžyboms, todėl turnyro Suomijoje patirtis yra labai svarbi. Šiame turnyre, pagal reglamentą, visos žaidėjos turi gauti atitinkamą žaidimo laiką, todėl bus puiki proga įsitikinti futbolininkių galimybėmis“, - sakė R. Čepkauskas.

Specialistas, kurio vadovaujama 17-mečių rinktinė praėjusiais metais iškovojo Baltijos taurę, teigė, kad svarbiausia užduotis yra paruošti žaidėjas nacionalinei rinktinei: „Norime kaip įmanoma geriau parengti futbolininkes, kad jos galėtų tinkamai atstovauti moterų rinktinei. Gerų pavyzdžių yra ne vienas, dabar pagrindinėje reprezentacinėje komandoje rungtyniauja tokios žaidėjos, kaip Gabija Gedgaudaitė, Judita Sabatauskaitė ir Liucija Vaitukaitytė. Manau, kad ir dabartinėje jaunimo rinktinėje turime nemažai talentingų futbolininkių“.

Dabartinėje 16-mečių rinktinės sudėtyje yra dvi į moterų rinktinę kviestos žaidėjos - vartininkė Meda Šeškutė bei puolėja Rimantė Jonušaitė, kuri pelnė debiutinį įvartį draugiškose moterų rinktinės rungtynės su Farerų salų komanda balandį.

Lietuvos 16-mečių rinktinės sudėtis:

vartininkės - Meda Šeškutė (FA Šauliai; Vilniaus FM), Aušrinė Bikutė (Utenos „Utenis“);

gynėjos - Kamilė Gudelevičiūtė, Rugilė Butkutė (abi - FA Šiauliai), Tereza Romanovskaja (FA Panevėžys), Alina Špakovskaja („Banga“, Vilniaus FM), Donata Švarcaitė („Banga“), Gabija Sinkevičiūtė (MFA „Žalgiris“);

saugės - Iveta Inčytė, Rusnė Makarevičiūtė, Gabija Valiukevičiūtė (visos - „Kauno Žalgiris“, SM Tauras), Neonila Ivanovskaja (Vilniaus FM), Dovilė Dockaitė („Šešupė“), Livija Toropovaitė (FA Šiauliai, Ukmergės SC), Erika Šupelytė (Šiaulių FA, Vilniaus FM), Eva Gecevičiūtė („Jonava“), Ugnė Slankauskaitė (MFA „Žalgiris“);

puolėjos - Rimantė Jonušaitė („Gintra“, Mažeikių „Triumfas“), Monika Ložytė, Veronika Zelenina (abi - MFK „Žalgiris“).

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite