Angle down Atgal

13-os mokinių piešiniai papuoš civilinės saugos 2020 metų kalendorių

Skuodo rajono savivaldybės administracija organizavo Skuodo rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų ir meno mokyklos mokinių piešinių ir plakatų konkursą „Būkime saugūs – 2020“. Piešinių ir plakatų vertinimo komisija iš konkursui pateiktų darbų atrinko 13 geriausių. Konkurso temas atitikę, originalūs ir aiškią žinią siunčiantys piešiniai ir plakatai bus išspausdinti 2020 metų kalendoriuje.

Šis konkursas organizuojamas jau trečius metus. Konkurse dalyvauja gausus būrys mokinių. Kasmet metų pradžioje paruošti kalendoriai pasiekia ugdymo įstaigas ir piešinių autorius.

Civilinės saugos kalendoriai yra efektyvi mokomoji ir prevencinė priemonė. Juose atsispindi įvairios sudėtingos situacijos: gamtos pavojai, gaisrai, eismo įvykiai, aplinkos tarša ir pan. Svarbiausia, kad piešiniuose ne tik pavaizduota, kas nutinka, bet ir nurodyta, kaip elgtis, ką daryti, siekiant išvengti skaudžių pasekmių.

Šis konkursas naudingas ne tik todėl, kad vaikų piešiniai pasirodo kalendoriaus lapuose, tačiau ir pats piešimo procesas mokinius skatina labiau pagalvoti apie saugų elgesį, ugdo gebėjimą atpažinti artėjantį pavojų, o, jam kilus, teisingai pasielgti.

Piešinius vertino Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Rokas Rozga, Savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė, atsakinga už civilinę saugą rajone, Edita Jautakienė, Skuodo rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Mindaugas Jazbutis, Skuodo rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja (švietimui ir sportui) Loreta Vasiliauskienė, Skuodo rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Inga Jablonskė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite