Angle down Atgal

13 moteriškos vienatvės priežasčių, kurias nemalonu išgirsti

Tiesa kartais būna skaudi. Kai moterys ieško atsakymų į paprastus klausimus, jos būna linkusios viską per daug komplikuoti. Dėl savo vienišumo kaltina nesėkmingą fazę, kitus, likimą, bet tik ne save.

1. Netikite veidrodžiais

Turtingas vidinis pasaulis, įdomūs pomėgiai, širdies gerumas. Visa tai yra puiku. Ir jis būtinai pastebės, pamils, bet pirmiausia reikia patraukti jo dėmesį savo išore. Santykių pradžioje išvaizda visada būna svarbiausias dalykas.

2. Painiojate rūpinimąsi savo išvaizda su dirbtinumu

Visur skelbiama, kad vyrai mėgsta prisižiūrėjusias moteris, bet niekas neturi galvoje storo makiažo sluoksnio, priaugintų blakstienų, nagų ir plaukų, tatuiruočių. Mergina turi rūpintis savo sveikata ir stengtis, kad jos oda, plaukai, nagai atrodytų natūraliai ir sveikai.

3. Nesirūpinate savo intelektu

Nemėgstate skaityti knygų, niekuo nesidomite, niekur nevaikštote? Dirbate nuobodų darbą, vakarus leidžiate socialiniuose tinkluose ar priešais televizorių? Tada esate tuštoka, ir su jumis paprasčiausiai neįdomu bendrauti.

4. Seksualumas nėra jūsų stiprioji pusė

Jums trūksta tos moteriškos energijos, kuri traukia vyrus. Akyse nebūna valiūkiškų kibirkštėlių, kai žvelgiate į patikusį vaikiną. Galbūt esate gera ir net graži, bet vyrai negeidžia jūsų. Priežasčių reikia ieškoti savyje ir atrasti savo seksualumą.

5. Labai žema savivertė

Nevertinate savęs. Jums sunku įsivaizduoti, kad kažkas kitas galėtų jus pamilti. Net užmezgusios santykius, sugebate viską sugadinti. Jūs tarsi teisinatės dėl to, kad kažkas atkreipė į jus dėmesį, o simpatija greitai perauga į nesveiką priklausomybę. Nepasitikinčios savimi ir savęs nemylinčios moterys lieka vienišos arba kenčia santykius, kuriuose jaučiasi nelaimingos.

6. Nemokate flirtuoti

Nesijaučiate graži, pasitikinti, seksuali, todėl negalite palaikyti jausmingo pokalbio. Gėdijatės, nežinote, ką pasakyti, nuleidžiate akis. Net jei vaikinas jums patiks, elgsitės šaltai, o vidinis instinktas ragins bėgti šalin.

7. Jums trūksta takto

Neišsiauklėjimas gadina moteris smarkiau už netinkamo dydžio suknelę. Saiko ir takto jausmas – tai intelekto požymis. Todėl labiausiai vertinamos ir geidžiamos būna tos moterys, kurios visur ir visada moka elgtis korektiškai.

8. Nemokate būti Moterimi

Nemokate prašyti pagalbos ir pagirti vyro, žavėtis jo privalumais. Nemokate priimti komplimentų, neleidžiate sumokėti už save kavinėje ir nesuteikiate vyrui šanso pademonstruoti savo vyriškumo. Viską sugebate pati, todėl joks vyras šalia jūsų negali pasijusti reikalingas ir svarbus.

9. Daug reikalaujate iš kitų? O pati ar atitinkate tuos reikalavimus?

Svajoti apie puikųjį princą su geru automobiliu, butu, vasarnamiu, humoro jausmu ir norintį kurti šeimą galima. Tik ar jūsų išsilavinimas, interesai, intelektas, grožis, išvaizda atitinka tą princesę, apie kurią svajoja jūsų princas?

10. Atrodote lengvai prieinama

Stiprus troškimas susirasti partnerį kartais paverčia moterį medžiojančia tigre. Tai liečia ne tiek ryškų makiažą ir pernelyg atvirus drabužius, kiek įkyrų stengimąsi patikti, suvilioti, pakerėti. Vyrai tai jaučia. Padorūs pasišalina, o niekšai pasinaudoja. Be to, reikėtų kruopščiai pasirinkti ir „medžioklės vietą“. Jeigu po vidurnakčio dar stovėsite prie baro su taure rankoje, tikrai atrodysite lengvai prieinama.

11. Nekenčiate vyrų kaip rūšies

Nusivylėte buvusiuoju ir jau nebetikite, kad kas nors gali būti kitaip. Arba ir buvusiojo nėra, bet tėvas skriaudė ir pametė motiną, vyras susidėjo su jūsų drauge, viršininkas kabinėjasi, nors seniai vedęs. Visa tai sudarė nuostatą, kad visos bėdos dėl vyrų. Tokiu atveju padėti gali psichoterapija.

12. Jūs dar nesate laisva, bet jau vieniša

Kažkodėl jums sunku patikėti, kad jūsų nebemyli, kad esate nereikalinga, kad jis nė neketina sugrįžti. Prisimenate, kaip gera buvo ir kokia jautėtės laiminga. Gyvenate praeitimi. Naujus santykius bandote užmegzti tik tam, kad galėtumėte jam kažką įrodyti. Ir į renginius vaikštote, ir fotografijas į socialinius tinklus įdedate tik tam, kad jis pamatytų, ką prarado. Jums sunku suvokti, kad jam visai nerūpite.

13. Jums atrodo, kad ir taip normaliai gyvenate

Pripratote būti viena. Nors kartais būna liūdna ir vieniša, bet ne tiek, kad penktadienio vakarą pasipuoštumėte, apsiautumėte aukštakulnius ir nueitumėte į kokį renginį. Jums nėra tiek nuobodu vienai, kad užsirašytumėte į kokius kursus, treniruotes ar eitumėte ten, kur galima susipažinti su vyrais. Kam vargti, puoštis, eiti kažkur, ieškoti galimybės susipažinti, kai galima pasikviesti namo draugę ir prie arbatos aptarti, kokie tie vyrai nedorėliai.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite