Angle down Atgal

Mirė narkotikų pardozavęs 13-metis

Užvakar pietinėje Anglijoje mirė berniukas, kuris perdozavo stiprių narkotinių medžiagų. Manoma, kad kvaišalų jis įsigijo iš metais vyresnio vaiko.

Mehmetas Altunas. Dorset Police/Twitter nuotr.
Mehmetas Altunas. Dorset Police/Twitter nuotr.

Nelaimė įvyko ketvirtadienį Bournemouthe. Pagalbos tarnybos apie 17 valandą buvo iškviestos į Columbia Road gatvę, kurioje rastas negaluojantis berniukas, jis nuvežtas į ligoninę, tačiau netrukus mirė.

Nustatyta, kad tai – 13 metų vietos gyventojas Mehmetas Altunas.

„Tai labai tragiškas incidentas, prarasta tokia jauna gyvybė – mintimis esu su Mehmeto šeima ir draugais.

Pomirtinė ekspertizė dar neatlikta, tačiau mes manome, kad tai buvo narkotikų perdozavimas“, – penktadienį vakare Dorseto grafystės policijos detektyvą inspektorių Neilą Thirdą citavo BBC.

„Jūs niekada negalite būti tikri, kas yra neteisėtai įsigytos medžiagos, kad jų šalutiniai poveikiai yra nenuspėjami ir potencialiai gali baigtis tragiškomis pasekmėmis“, – pridūrė policininkas.

Taip pat pranešta, kad po nelaimės sulaikytas 14 metų berniukas, kuris įtariamas A klasės narkotikų (kokainas, heroinas, ekstazis, LSD) laikymu ir galėjo parduoti mirusiajam.

Įvykis tiriamas.

Mehmetas Altunas paskutinį kartą pastebėtas tarp 12-13.45 valandos, jis važinėjosi oranžinės spalvos dviračiu. Pareigūnai ieško liudininkų, galinčių suteikti informacijos apie paskutines vaiko gyvenimo valandas.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite