Angle down Atgal

12-oji koronaviruso Lietuvoje auka – Šeduvos malūno savininkas

Sekmadienį popiet Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino 12-ąjį mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejį šalyje. Paaiškėjo, kad užgeso Šeduvos malūno savininko Zigmo Daukšos gyvybė, jis buvo gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

61 metų vyras mirė šįryt, apie netektį patvirtino jo artimieji. Pasak artimųjų, vyras niekuo nesiskundė, visą gyvenimą buvo sveikas. Su šeima jis gyveno Šiauliuose.

Apie Z. Daukšos netektį pranešė ir Radviliškio rajono savivaldybė.

„Sekmadienį patvirtintas dvyliktas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Šis atvejis glaudžiai susijęs su Radviliškio rajonu, konkrečiai – Šeduva. Virusas pasiglemžė 61 m. šiauliečio, Šeduvos malūno savininko Zigmo Daukšos gyvybę.

Žinoma, kad kovo 14 ir 15 dienomis Z. Daukša kartu su žmona buvo išvykęs į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, po to vyko į „Atostogų parką“ (Venecijos akl. 2, Žibininkų k., Kretingos r. sav.). Po pobūvio jie grįžo į namus, kur Z. Daukšai pasireiškė klinikiniai simptomai. Prieš mirtį Z. Daukša buvo gydomas Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Užuojauta šeimai ir artimiesiems. Šeduvos malūnas be rūpestingos šeimininko rankos bus kitoks...“ – rašoma savivaldybės socialinio tinklo paskyroje.

Koronavirusu užsikrėtusi yra ir dar viena Šeduvos malūne dirbanti moteris. Nuo ko ji užsikrėtė, nėra aišku.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite