Angle down Atgal

11 požymių, kad vyras yra „mamytės sūnelis“

Geri santykiai su mama svarbūs ne tik moterims, bet ir vyrams. Vis dėlto, kartais santykių „gerumas“ peržengia ribą, ir tenka konstatuoti, kad vyras yra ne kas kita kaip „mamyčiukas“. Deja, gana dažnais atvejais tai pastebima tik tada, kai vyro ir moters santykiai tampa ganėtinai rimti, ir tuomet tenka priimti rimtą sprendimą – bandyti „perauklėti“ partnerį, arba tiesiog pasukti skirtingais keliais. Kai kurie signalai, išduodantys, kad vyras yra „mamyčiukas“, yra ganėtinai akivaizdūs, todėl svarbu juos laiku pastebėti ir to neignoruoti. Taigi, kaip atpažinti „mamytės sūnelį“?

Vyras palaiko nuolatinį kontaktą su mama

Žinoma, nėra nieko blogo (tiksliau, tai net sveikintina), jei vyras kartais paskambina mamai tiesiog pakalbėti ir neprašytas pasiūlo savo pagalbą, tačiau kas kita, jei jie kasdien kalbasi telefonu, valandų valandas aptarinėja tuos pačius klausimus, o po darbo vyras skuba ne pas savo partnerę, bet pas mamą. Žinoma, tai tikrai erzina, tačiau išspręsti šią situaciją ne visada yra įmanoma.

Jis lygina savo partnerę su mama

Tipiškas „mamyčiukas“ neretai tikisi, kad jo partnerė bus kiek įmanoma panašesnė į jo mamą, todėl jis nepraleidžia progos jas palyginti. Iš „mamytės sūnelio“ galima išgirsti labai įvairių frazių: „o mano mama blynus kepa su sviestu“, „o mano mama kitaip plauna grindis“, ir t.t. Tikrai nėra reikalo bandyti viską atlikti būtent taip, kaip tai daro jo mama, tačiau vertėtų nusiteikti, kad priekaištai nesiliaus niekada..

Jo mama visada yra pirmoje vietoje

Kai kuriose situacijose tenka rinktis vieną iš dviejų, tačiau „mamyčiukui“ viskas yra gana paprasta: jei partnerės gimtadienio dieną mama paprašys kieme nupjauti žolę ar atlikti kitą „vyrišką“ darbą, jis nė nedvejodamas važiuos pas mamą. Mama gali tapti tikrai rimta konkurente, kurią įveikti gali būti labai sudėtinga.

Mama už jį atlieka įvairius darbus

Jei vyro mama jam nuolatos gamina maistą ir skalbia jo drabužius, tai yra gana akivaizdus ženklas, kad šis vyras yra „mamyčiukas“. Kartais šie darbai taip ir lieka mamos „pareiga“, tačiau nutinka ir taip, kad vyras to paties ima reikalauti iš savo partnerės. Na, juk mama taip darė, tai kodėl partnerė negalėtų? Turbūt sutiksite, kad suaugęs vyras ir pats gali pasigaminti maisto ir išsiskalbti savo drabužius, tačiau kartais tokio vyro „perauklėjimas“ yra tiesiog neįmanomas.

Vyras su savo mama yra labai atviras

Nuoširdūs pokalbiai visada sustiprina tarpusavio santykius, tačiau kartais pernelyg didelis atviravimas tiesiog veda iš proto. Vyro mamai tikrai nebūtina žinoti apie kiekvieną jūsų kivirčą ar apie jūsų intymius santykius, todėl turėtumėte sunerimti, jei vyro mama apie jūsų santykius žino daugiau nei turėtų.

Jo mama dažnai lankosi jūsų namuose

„Mamyčiukų“ mamos labai mėgsta daryti staigmenas: jos gali nė nepranešusios atvykti į jūsų namus, ir nieko baisaus, jei jūsų nėra namuose. Jei ji turi atsarginį raktą nuo jūsų namų durų, ji tikrai nesidrovės užsukti pasižvalgyti. O kas čia tokio – juk jūs šeima. Nieko baisaus, jei vyro mama karts nuo karto atvyksta į svečius, tačiau kas kita, jei ji tai daro be jokio įspėjimo.

Vyras dažnai cituoja savo mamos žodžius

Jei didžioji dalis vyro sakinių pradedami „mano mama sakė...“ ar „mano mama mano, kad...“, neturėtumėte to praleisti pro ausis. Suaugęs vyras turėtų vadovautis savo protu, bet ne savo mamos „išmintimi“, todėl vertėtų susirūpinti, jei vyras mano, kad jo mama viską žino geriausiai.

Jis nuolat prašo mamos patarimo

Jei prireiktų patarimo ar tiesiog į situaciją pažvelgti iš šalies, „mamos sūnelis“ pirmiausia pasitars su savo mama, o tik vėliau pasiteiraus ir savo partnerės nuomonės. Toks elgesys parodo, kad mama jam visada yra pirmoje vietoje, todėl pastebėjus tokį elgesį vertėtų skambinti pavojaus varpais.

Vyro elgesys yra pernelyg vaikiškas

Jeigu tenka spręsti rimtas problemas ir tiesiog susėdus pasikalbėti, „mamos sūnelis“ ima elgtis pernelyg vaikiškai: jis stengiasi viską nuleisti juokais ir nė nesigilina į susidariusią situaciją. Jei nutiktų taip, kad „mamyčiukas“ ko nors „prisidirbtų“, jis tiesiog nutaisytų liūdną miną ir sakytų, kad jis taip pasielgė visai netyčia.

Jis bijo prieštarauti savo mamai

„Mamyčiukas“ visuomet stengiasi palaikyti gerus santykius su mama, ir visai nesvarbu, kiek pastangų tai kainuotų. Net ir tada, jei jo mama akivaizdžiai yra neteisi ar jos elgesys peržengia visas ribas, „mamos sūnelis“ bijos ką nors jai pasakyti. Na taip, juk mama yra mama, ir ji yra pati geriausia.

Vyras yra finansiškai priklausomas nuo mamos

Jei vyrui yra daugiau nei trisdešimt metų, ir jo mama jam vis dar duoda pinigų, tai yra tikrai akivaizdus požymis, kad šis vyras yra „mamyčiukas“. Dar blogiau, jei jis iki šiol gyvena su mama ir nė nesvarsto galimybės kraustytis kitur...

Patarimų pasaulis

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite